MOK
 MOK
 szukaj
 menu
 newsletter
 wizyty
ogółem:1462197
dzisiaj:30
wczoraj:631
 polecamy
 IV Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
Uczestnicy IV Konkurus Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych "Narodziła nam się Dobroć"

Kategoria Szkoły Podstawowe (klasy młodsze 0-3)
godz. 9:15 - 10:15
  • Bartoszek Edyta - Szkoła Podstawowa - Skrzypne
  • Surowiak Kasia - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Jurczak Ewa - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Domalik Iza - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Lis Magdalena - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Dziwisz Karolina - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Paldiova Eva - Zakladna Skola - Trstena - Slowacja
  • Gach Klaudia - Młodzieżowy Dom Kultury- Nowy Targ
  • Sajdak Karolina - Młodzieżowy Dom Kultury - Nowy Targ
  • Sięka Ksenia - Młodzieżowy Dom Kultury - Nowy Targ
  • Grela Zuzia - Młodzieżowy Dom Kultury - Nowy Targ
  • Król Dominika - Szkoła Podstawowa nr 4 - Nowy Targ
  • Al. Ani Kacper - Szkoła Podstawowa nr 6 - Nowy Targ
  • Łęcka Martyna - Szkoła Podstawowa nr 10 - Nowy Targ
  • Bałajewicz Alicja - Szkoła Podstawowa nr 5 - Nowy Targ
  • Sarapata Patrycja - Szkoła Podstawowa - Bańska Niżna
  • Kuzera Anna - Szkoła Podstawowa - Bańska Niżna
  • Cieślikowska Justyna - Szkoła Podstawowa - Bańska Niżna
  • Murzańska Karolina - Szkoła Podstawowa - Bańska Niżna

Kategoria Szkoły Podstawowe (klasy starsze 4 - 6)
godz. 10:15 - 13:15
  • Bierowiec Ewelina - Szkoła Podstawowa nr 4 - Nowy Targ
  • Czyszczoń Paulina - Szkoła Podstawowa nr 4 - Nowy Targ
  • Cyrwus Monika - Szkoła Podstawowa nr 4 - Nowy Targ
  • Glonek Ania - Szkoła Podstawowa nr 10 - Nowy Targ
  • Jaróg Ania - Szkoła Podstawowa nr 10 Nowy Targ
  • Kuros Justyna - Szkoła Podstawowa nr 10 Nowy Targ
  • Bogdał Maria - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Antolak Patrycja - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Kasiarz Ewa - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Zembal Maria - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Słodyczka Beata - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Tokarczyk Gabriela - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Kornela Kułach - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Teper Justyna - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Szklarz Patrycja - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Zięba Maciej - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Bielarczyk Paulina - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Woszczyna Dominika - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Pustułka Krolina - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Pietrzak Maria - Szkoła Podstawowa - Raba Wyżna
  • Zapotoczna Iza - Szkoła Podstawowa - Skrzypne
  • Zapotoczny Patryk - Szkoła Podstawowa - Skrzypne
  • Cudzich Anna - Szkoła Podstawowa - Skrzypne
  • Kossek Kasia - Szkoła Podstawowa nr 1 - Biały Dunajec
  • Burnus Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 - Biały Dunajec
  • Zacher Joanna - Szkoła Podstawowa nr 2 - Nowy Targ
  • Stopka Kasia - Szkoła Podstawowa nr 2 - Nowy Targ
  • Szlaga Monika - Szkoła Podstawowa - Ochotnica Górna
  • Niewiadoma Kasia - Szkoła Podstawowa - Ochotnica Górna
  • Królczyk Magdalena - Szkoła Podstawowa - Ochotnica Górna
  • Chrobak Lidia - Szkoła Podstawowa - Ochotnica Górna
  • Kozielec Kasia - Szkoła Podstawowa - Tylmanowa
  • Tworek Aneta- Szkoła Podstawowa - Tylmanowa
  • Husarcikova Zdena - Zakladna Skola - Liptovska Luzna - Słowacja
  • Banasova Lucia - Zakladna Skola - Liptovska Luzna - Słowacja
  • Slavkova Monika - Zakladna Skola - Ruzomberok - Słowacja
  • Monika Nawalaniec - Szkoła Podstawowa - Maruszyna Górna
  • Strama Justyna - Szkoła Podstawowa - Bańska Niżna
  • Estera Czyszczoń - Szkoła Podstawowa - Rokiciny Podhalańskie
  • Monika Bochnak - Szkoła Podstawowa - Rokiciny Podhalańskie
  • Edyta Tokarczyk - Szkoła Podstawowa - Rokiciny Podhalańskie
  • Królczyk Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 5 - Nowy Targ
  • Twaróg Monika - Szkoła Podstawowa nr 6 - Nowy Targ
  • Mróz Anna - Szkoła Podstawowa nr 6 - Nowy Targ
  • Guzik Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 6 - Nowy Targ

Kategoria Gimnazja
godz. 13:15 - 16:30
  • Hajnos Małgorzata - Gimnazjum - Skrzypne
  • Kopeć Emilia - Gimnazjum - Skrzypne
  • Bałajewicz Magda - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Kowalska Natalia - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Kret Jagoda - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Podraza Mirelka - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Kapłon Kinga - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Bryniarska Marzena - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Pustówka Justyna - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Łęcka Iza - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Sulka Angelika - Gimnazjum nr 1 - Nowy Targ
  • Ufir Krzysztof - Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
  • Krzysztofek Bożena - Gimnazjum nr 1- Krempachy
  • Pająk Krzysztof - Gimnazjum nr 1- Krempachy
  • Niemiec Iwona - Gimnazjum nr 1- Krempachy
  • Kolasa Sylwia - Gimnazjum nr 1 - Krempachy
  • Pyclik Aleksandra - Gimnazjum nr 1- Krempachy
  • Organa Magda - Gimnazjum nr1 - Krempachy
  • Wierzba Natalia - Gimnazjum nr 2 - Skawa
  • Leżański Kuba - Gimnazjum nr 2 - Skawa
  • Kowalcze Magda - Gimnazjum nr 2 - Skawa
  • Wójciak Magdalena - Gimnazjum nr 2 - Skawa
  • Macor Denis - Zakladna Skola - Trstena - Słowacja
  • Bzdyk Karolina - Gimnazjum - Witów
  • Mrugała Bernadeta - Gimnazjum - Witów
  • Samolej Basia - Młodzieżowy Dom Kultury - Nowy Targ
  • Niewiadoma Magda - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Królczyk Paulina - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Królczyk Katarzyna - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Jamińska Joanna - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Franczyk Joanna - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Szlaga Joanna - Gimnazjum nr 3 - Ochotnica Górna
  • Kasprzak Barbara - Gimnazjum nr 1 - Tylmanowa
  • Warzecha Grażyna - Gimnazjum nr 1 - Tylmanowa
  • Młynarczyk Agnieszka - Gimnazjum nr 1 - Tylmanowa
  • Białoń Dominika - Gimnazjum nr 1 - Biały Dunajec
  • Czaja Anna - Gimnazjum nr 2 - Ludźmierz
  • Mikucka Anna - Gimnazjum nr 2 - Ludźmierz
  • Zubek Kinga - Gimnazjum nr 2 - Ludźmierz
  • Fudala Renata - Gimnazjum nr 2 - Ludźmierz