MOK
 MOK
 szukaj
 menu
 newsletter
 wizyty
ogółem:1462513
dzisiaj:116
wczoraj:230
 polecamy
 działalność
Zapraszamy na zajęcia warsztatowe

Czytelnia internetowa: poniedziałek - piątek w godz. 14.00 - 18.00

Na sali widowiskowej odbywają się próby zespołów:
  • "Mali Śwarni" - w każdy piątek w godz. 17.00 - 19.00
  • "Śwarni" - poniedziałek, środa w godz. 19.00 - 20.00
  • "Hyrni" - wtorek, czwartek w godz. 18.00 - 20.00
  • Orkiestra Miejska - w każdą czwartek o godz. 16.00
  • Macikowski - zespół muzyczny - w każdą środę w godz. 20.00 - 22.00
  • Studio teatralne "O szesnastej" - w każdy poniedziałek w godz. 16.00 - 19.00
  • Studio teatralne – dorośli – w każdy poniedziałek o godz. 19.00
  • Laboratorium Sztuki - pierwsza i trzecia środa miesiąca - sala 18 w godz. 17.00 - 19.00
  • Klub Literacki - w każdy czwartek - sala 44 o godz. 17.00
  • Klub Fotograficzny – w drugi i czwarty czwartek miesiąca sala 44 o godz. 19.00
  • Klub Gier Bitewnych – w każdą sobotę – piwnica była kawiarnia w godz. 12.00 – 16.00
  • Nowotarski Klub Miłośników Fantastyki – w każdy poniedziałek - sala 25 w godz. 17.00-20.00
  • Szkoła Gitary sala 25 - w każdy poniedziałek – 17.30 – 20.00, wtorek i piątek 18.00-22.00, środę 19.00-22.00
  • Studio Piosenki Septyma – sala 12 – w każdy poniedziałek 15.00-17.15 i sobotę 10.00-12.15
  • Akademia Przedszkolaka – sala baletowa i 25 – w każdy wtorek i czwartek w godz. 10.30-12.30
  • Mini Akademia – sala 25 – w każdy wtorek 9.30-10.30
Sala baletowa:
  • kurs tańca towarzyskiego
    zajęcia w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 17.00 - 18.30 i w godz. 18.45 – 20.15

  • kurs tańca towarzyskiego I stopia - rozpoczęcie 8.10.2007 roku o godz. 18.00
    zajęcia w każdy poniedziałek w godz. 16.30 - 18.00 i czwartek w godz. 17.00 - 18.30

  • kurs tańca towarzyskiego II stopia - rozpoczęcie 8.10.2007 roku o godz. 16.30
    zajęcia w każdy poniedziałek w godz. 18.00 - 19.30

  • kurs tańca towarzyskiego I stopia dla dorosłych - rozpoczęcie 8.10.2007 roku o godz. 19.30
    zajęcia w każdy poniedziałek w godz. 19.30 - 21.00

  • Klub Taneczny w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 20.30-22.00, w środę w godz. 20.00-22.00, w sobotę 16.00-20.00
    w programie kursów tańca przewidziano:
    tańce standardowe: Walc wiedeński, Walc angielski, Quickstep, Tango;
    tańce latynoamerykańskie: Jive, Cha-Cha, Rumba, Samba;
    tańce użytkowe: Blues.

  • studio Salsy w każdy wtorek o godz. 17.00

  • gimnastyka artystyczna w środę i piątek w godz. 16.00 - 20.00