Bezpłatne warsztaty teatralne dla Młodzieży w MOK Nowy Targ

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje bezpłatne warsztaty teatralne dla Młodzieży (gimnazjum, szkoła średnia) w czasie ferii zimowych w dniach 31 stycznia - 4 lutego (poniedziałek - piątek). Spotykamy się codziennie w godz. 9-14.Warsztaty prowadzą absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, aktorzy Teatru Witkacego w Zakopanem – Karolina Fortuna i Szymon Budzyk.

Galeria zdjęć

Co w ramach warsztatów? Cykl intensywnych zajęć teatralnych. Opartych na ćwiczeniach fizyczno-ruchowych, praktykowanych na międzynarodowych warsztatach Lift-Off w Berlinie oraz autorskich ćwiczeniach opracowanych specjalnie na edycję warsztatów. Praca nie ma charakteru klasycznego kółka teatralnego, celem grupy nie jest przygotowanie spektaklu, a dotknięcie i odczucie tego co w pracy teatralnej najistotniejsze, a więc: WYOBRAŹNI – INWENCJI – PRACY ZESPOŁOWEJ. A ponadto: kreatywności, wolności artystycznej, świadomości ciała, mocy głosu, odwagi, radości tworzenia, odpowiedzialności.

Wymagania? Dobre chęci. Zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona
Zapisy i informacje: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37, tel. 18 266 32 41, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.