Kurs kulturowo-językowy

INFORMACJA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH JĘZYKIEM I KULTURĄ JAPOŃSKĄ.

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza mieszkańców na nowy kurs kulturowo-językowy, prowadzony od początku lutego. Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób pragnących kontynuować naukę języka japońskiego jak i do tych, którzy pragną ją dopiero rozpocząć od podstaw (zapisy chętnych prowadzone będą od dziś do 26. I. pod numerem telefonu 692-887-507).

Ponieważ nowa forma zajęć nie będzie subsydiowana przez Ambasadę Japonii w Polsce ani z funduszu lokalnego samorządu, w związku z tym udział w zajęciach będzie wymagał wniesienia niewielkiego czesnego - wysokość opłat będzie zależała od ostatecznej ilości chętnych, (np. przy 10 osobach wyniesie 7 zł). Niezorientowanych informujemy, że koszt indywidualnych lekcji z języka japońskiego w skali ogólnopolskiej wynosi minimum 70 zł/godz.
Uwarunkowania formalne:
- uczestnicy w wieku od 13 lat (górna granica nieokreślona – ale seniorzy także będą mile widziani)
-  zajęcia w MOK-u 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne
- zapewniamy gratis potrzebne do zajęć materiały dydaktyczne (także możliwość skopiowania / przegrania innych pomocy językowych)
- dokładny harmonogram zajęć po ustaleniu z uczestnikami kursu
- poza zajęciami językowymi przewidziane są warszataty z historii kultury i sztuki japońskiej (tematyka do uzgodnienia, np. origami, kirigami, chirigami)
- spotkanie informacyjne odbędzie sie 26 stycznia (środa) o godz. 18:00 w sali nr 44 na I pietrze
Ponadto:
- zniżki i upusty za przedłużenie nauki o kolejny semestr, za najlepsze indywidualne wyniki w danym semestrze, za wcześniejsze wniesienie pełnej opłaty semestralnej itd.
- w przypadku uzasadnionej nieobecności zwrot 50% wniesionej opłaty

Dalsze szczegółowe informacje pod numerem telefonu lektora (dr Krzysztofa STREBEYKO) 692-887-507

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH !

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
34-400 Nowy Targ, Al. Tysiąclecia 37,