Griga...

Na spektakl Griga... na podstawie opowiadań Antoniego Czechowa w adaptacji i reżyserii Piotra Siekluckiego zapraszamy w dniu 2 października o godz. 18.00 do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny.

występują:
Aneta Wirzinkiewicz/ Marta M. Gortych/ Katarzyna Chlebny
Dominik Nowak/ Konrad Kosecki
Piotr Sieklucki/ Maciej Skuratowicz

Pełna humoru i wartkiej akcji historia spotkania po długich latach trójki przyjaciół z lat szkolnych. Alkohol, rosyjska muzyka i aura zimowego wieczoru sprzyjają wspomnieniom, kótniom, bójce, a nawet goroącym wyznaniom miłosnym. Opowieść toczy się głównie w sposób żartobliwy, chwilami groteskowy, absurdalny, ale także i podniosły. Wspaniałe recenzje z przeróznych festiwali i nagrody (m.in. nagroda Instytutu Teatralnego w Ogólnopolskim Konkursie Na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Europejskiej, wyróżnienie festiwalu komedii Talia i inne) świadczą o tym, iż spektakl niewątpliwie należy do grona niedających się zapomnieć przedstawień królewskiego miasta Krakowa.