AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

7. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

There are no translations available.

Serdecznie zapraszamy solistów oraz duety do udziału w 7. Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej. Przewidziano 3 kategorie wiekowe: Kategoria klasy I-IV; Kategoria klasy V- VIII; Kategoria szkoły średnie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie utworu o tematyce patriotycznej w formacie mp 4 lub linku do nagrania na youtube. Jakość nagrania nie może podlegać obróbce studyjnej. Wysłany plik należy oznaczyć: konkurs_patriotyczny_imię_nazwisko_wiek. Na utwory konkursowe czekamy do 30.11.2021 r. pod adresem:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 

 

>> KARTA UCZESTNICTWA DO POBRANIA <<

 

Organizatorzy:

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

Szkoła Podstawowa  nr 1 w Nowym Targu

 

Cele Konkursu:

popularyzacja  pieśni o tematyce patriotycznej

prezentacja umiejętności wokalnych uczniów

promocja młodych talentów

 

Jury konkursowe oceniać będzie: poziom artystyczny utworów; walory głosowe; interpretację.

Wszystkich informacji o konkursie udziela pani Dorota Kret.

 

Postanowienia końcowe

1. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zgłoszenia udziału w konkursie. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy podpisać i dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia.

2. Uczestnicy konkursu zobowiązują się, że nie będą rościć żadnych praw z tytułu publikacji ich nazwisk oraz ich pracy konkursowej w środkach masowego przekazu oraz zezwalają na ich wykorzystywanie i przetwarzanie przez Organizatora w celach promocyjnych.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do dysponowania materiałem audiowizualnym, uwzględniając obowiązujące prawo autorskie (tj. dysponowania materiałem z imprezy na następujących polach eksploatacji: utrwalenie – rejestracja i emisja).

4. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.