AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Uczestnicy wydarzeń Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu

There are no translations available.

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dla Państwa przygotowaliśmy krótką informacje, z którą należy się zapoznać. Przed wejściem na widownie zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia (przygotowanego na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia). Oświadczenie możesz również wydrukować, wypełnić w domu i przynieść do MCK.


Plik z oświadczeniem do pobrania – Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia / Plik z regulaminem - Regulamin korzystania Sali Widowiskowo-Kinowej

 

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów na widowni Miejskiego Centrum Kultury może zostać zajętych 75% miejsc. Miejsca parzyste na widowni dedykowane są głównie:

  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osobom wspólnie zamieszkującym lub gospodarującym;
  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
  • do limitu 75% nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19, posiadających negatywny test na COVID-19, oraz ozdrowieńców (te osoby mogą również zajmować miejsca obok siebie).


UWAGA!

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w momencie gdy frekwencja na widowni przekroczy 75% zajętych miejsc, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do Miejskiego Centrum Kultury lub posiadają aktualny negatywny test, (nie dotyczy to osób poniżej 12 roku życia).
Przypominamy, że w Miejskim Centrum Kultury obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w zasad bezpieczeństwa.


Przed wejściem zdezynfekuj dłonie

Pamiętaj o obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Skorzystaj z bezdotykowych punktów dezynfekcyjnych znajdujących się w foyer teatru.

Zachowaj bezpieczną odległość

W foyer teatru i na widowni zachowaj dystans społeczny. Nasza widownia została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku pytań dotyczących miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu z bileterami lub Biurem Promocji i Obsługi Widza.

Pamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa

Przed wejściem do teatru zakryj usta i nos. Zostań w maseczce będąc w foyer i na widowni. Jeżeli nie zabrałeś maseczki, możesz zakupić ją w kasie Centrum.