Konkurs na logo Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu ogłasza Konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego projektu logo, wyróżniające się oryginalnością, kreatywnością, a także zmysłem artystycznym. Konkurs ma charakter otwarty, więc mogą wziąć w nim udział zarówno artyści, graficy, a także inni pasjonaci. Autor najlepszego projektu graficznego otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.000 zł. (dwa tysiące złotych).

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału i dostarczeniu swoich prac osobiście do Muzeum Drukarstwa przy ul. Jana III Sobieskiego 4 w Nowym Targu, do działu księgowości na I piętrze lub za pomocą operatora pocztowego na adres: Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, ul. Jana III Sobieskiego 4, 34-400 Nowy Targ do 03.11.2021 r.

Regulamin konkursu na logo Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu POBIERZ