AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Muzyczne Niedziele w Altanie - Beti & Bobass

There are no translations available.

 

 

Rozpoczynamy kolejny sezon wakacyjnych, Niedzielnych koncertów w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu. Co Niedziela o godz.17.00 będziemy spotykać się z rozmaitymi artystami i gatunkami muzycznymi. Na początek już 28 czerwca zagrają dla Państwa Beti & Bobass. Wstęp wolny.

więcej na stronie wydarzenia: link

 

Ich drogi spotkały się przypadkowo w 2014 roku tworząc wybuchowy duet Beti & Bobass, tworzący muzykę i grający koncerty.

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu tv "Aplauz Aplauz" emitowanego na antenie TVN. Pedagog pracująca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym. Twórczyni programu muzykoterapetuycznego pt. "Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną", wieloletnim nauczycielem muzyki w szkołach masowych.

Kuba "BOBASS" Wilk - multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 "Nowa Tradycja", gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko. Jest związany z firmą Ernie Bal land oraz Music Mann prezentując gitary basowe. Reprezentował Polskę na Festiwalu Euroradio w Bułgarii w Duecie z Agatą Siemaszko.