AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Ponownie otwieramy Muzea

There are no translations available.

Ponownie otwieramy nasze Muzea . Zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 - 14.00. Zalecenia sanitarne w trakcie epidemii Covid-19 poniżej.

Muzeum Podhalańskie

Po długiej przerwie otwieramy muzea dla zwiedzających: - Muzeum czynne będzie dla zwiedzających od wtorku do piątku w godz. 10.00 – 15.00 oraz w soboty w godz. 10.00 – 14.00 - zwiedzanie odbywać będzie się w grupach maksymalnie 5 osobowych bez przewodnika po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej tel. 18 266 77 76 lub 662 143 409 - na terenie muzeum obowiązują środki ostrożności w postaci zakrywania ust i nosa, używania rękawiczek ochronnych i zachowanie dystansu społecznego, prosimy stosować się do zaleceń GIS i pracowników muzeum Regulamin dla zwiedzających dostępny będzie na facebookowym profilu muzeum oraz wywieszony przed wejściem do muzeum.

Serdecznie zapraszamy!

 


Muzeum Drukarstwa

 

1. Obsługa Muzeum kieruje ruchem zwiedzających w szczególności kolejności i ilości wejść do przestrzeni Muzeum, kierunku zwiedzania, zachowania dystansu min.2 metrów od innych osób.

2. Po wejściu do Muzeum należy zdezynfekować ręce udostępnionym środkiem zgodnie z umieszczonymi przy dozownikach instrukcjami.

3. W trakcie przebywania w pomieszczeniach Muzeum obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

5. Szatnia pozostaje wyłączona z użytkowania do odwołania.

6. Przed odwiedzeniem Muzeum prosimy o dokonani rezerwacji telefonicznej pod numerem 18 26 412 42 lub e-mailem This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it z uwagi na fakt, iż na terenie Muzeum może przebywać jednocześnie ograniczona ilość osób (max. 10 osób). Rezerwacji należy dokonać na co najmniej dwa dni przed dniem przybycia na teren Muzeum.

7. W przypadku małej liczby zwiedzających Muzeum, pracownicy instytucji mogą wpuścić na teren muzeum osoby, które nie dokonały rezerwacji drogą elektroniczną lub telefoniczną.