AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Zapytanie ofertowe na wykonanie remontu konserwatorskiego

There are no translations available.

 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza do składania ofert na wykonanie:  Remontu konserwatorskiego płaskiej, stop-cylindrowej typograficznej maszyny drukarskiej z wiedeńskiej fabryki Helbig&Müller datowanej na lata 1840-1850 stanowiącej obecnie eksponat w Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, w ramach projektu  „Łączą nas zabytki techniki Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu i Muzeum Papieru Czerpanego w Ludrovej” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020.

 

 

Do dnia 6 maja 2020 roku do godziny 12.00 wpłynęła jedna oferta drogą elektroniczną na adres
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it w dniu 2020-05-03 o godzinie 21:21
od firmy
SOTILO Janusz Karpiński , ul. Kokotów 103, 32-002 Węgrzce Wielkie
Jedyna oferta, która wpłynęła w wyniku przeprowadzonego postępowania, spełnia warunki udziału. Cena tej oferty przekracza środki przewidziane i przeznaczone przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający nie wybiera jedynej oferty, która wpłynęła w trakcie postępowania i unieważnia powyższe postępowanie.

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy

Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego Wzór umowy