Zapytanie ofertowe na wykonanie remontu konserwatorskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza do składania ofert na wykonanie:  Remontu konserwatorskiego płaskiej, stop-cylindrowej typograficznej maszyny drukarskiej z wiedeńskiej fabryki Helbig&Müller datowanej na lata 1840-1850 stanowiącej obecnie eksponat w Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, w ramach projektu  „Łączą nas zabytki techniki Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu i Muzeum Papieru Czerpanego w Ludrovej” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020.

Do dnia 6 maja 2020 roku do godziny 12.00 wpłynęła jedna oferta drogą elektroniczną na adres
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w dniu 2020-05-03 o godzinie 21:21
od firmy
SOTILO Janusz Karpiński , ul. Kokotów 103, 32-002 Węgrzce Wielkie
Jedyna oferta, która wpłynęła w wyniku przeprowadzonego postępowania, spełnia warunki udziału. Cena tej oferty przekracza środki przewidziane i przeznaczone przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający nie wybiera jedynej oferty, która wpłynęła w trakcie postępowania i unieważnia powyższe postępowanie.

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy