AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs "Nowy Targ - Nasze Miasto" - wyniki

 

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs „Nowy Targ - nasze miasto”.

Komisja konkursowa wybrała laureatów.

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce ex aequo:
Julia Basiaga
Lena Fryźlewicz
II miejsce
Helena Jaszczyk
III miejsce
Tymon Truty
Wyróżnienia:
Karolina Krauzowicz,
Adrian Chowaniec,
Julia Zborowska,
Lena Truty,
Szymon Krauzowicz.
Gratulujemy!

 

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z nagrodami organizowanym przez Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji lub plakatu o technice dowolnej - „Nowy Targ-nasze miasto”.
Prace lub zdjęcia prac można przesyłać do 15 kwietnia 2020 roku (środa) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu Budynek Wieży Wodnej ( przy Dworcu PKP), ul. Kolejowa 164, 34 – 400 Nowy Targ

 

Do każdej pracy prosimy dołączyć: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, wiek, nazwę i adres szkoły.
Nagrodami w konkursie są katalogi, mapy, kubki i inne upominki. Dziękujemy Związkowi Euroregion "Tatry" za część nagród. Wszystkie prace będą udostępnione na stronie internetowej MOK w Nowym Targu i stronie facebook Muzeum Drukarstwa.

 

 

kontakt:
Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!