KULTURALNY REMANENT - koncert Another Pink Floyd

Zapraszamy na KULTURALNY REMANENT - ostatni koncert w starym MOK-u !
Koncertem opuszczamy zabytkowe mury budynku !
Przez ponad czterdzieści wspólnych lat przeżyliśmy wspólne projekty, wydarzenia, sukcesy wracamy do Was za dwa lata. W nowym zrewitalizowanym obiekcie będziemy przeżywać je ponownie.
Na ten czas znajdziecie nas w budynku Wieży Wodnej przy dworcu PKP gdzie dalej będziemy kulturalnie "rozrabiać".

Bądźcie z nami w tym szczególnym momencie !

ANOTHER PINK FLOYD
Zespół powstał wiosną 2009 roku i połączył w swych szeregach muzyków, którzy nie są jedynie odtwórcami partii muzycznych, ale zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd.
Taki stan rzeczy sprawia, że wykonywane utwory Floydów są odwzorowane ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich niuansów brzmieniowych. Zespół używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu - takiego, jaki w swych utworach i na koncertach tworzyła grupa Pink Floyd.