AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Pożegnanie Lata 2019

There are no translations available.

 

Kolejna edycja Pożegnania Lata, czyli koncertowo-sportowego zakończenia sezonu imprez plenerowych w Nowym Targu już w połowie września. Najpierw Festiwal Piosenki Turystycznej organizowany przez nowotarski MOK w dniach 13-15 września (piątek - niedziela). W pierwszym dniu 13 września (piątek) zapraszamy do Schroniska „Koliba” na Łapsowej Polanie w Gorcach, gdzie od godz.18.00 wystąpią Jarosław Kąkol z Zespołem Małe Kino, Zespół Yellow Horse i Piotr „Lupi Lubertowicz”.

 

 

Wieczorem organizatorzy zapraszają też na wspólne śpiewanie „klasyków turystycznych”. W drugim dniu 14 września (sobota) obchodzimy „Światowy Dzień Bluesa”, a koncerty zespołów odbędą się na Długiej Polanie (os. Oleksówki) od godz.16.00 gdzie wystąpią Zespół iNTarg Blues, Zespół Zapaleni oraz Piotr „Lupi” Lubertowicz. W trzeci dniu 15 września (niedziela) przenosimy się Parku Miejskiego w Nowym Targu (ul. Parkowa), gdzie w Altanie od godz. 11.00 wystąpią kolejno: Studio Piosenki „Septyma”, Oskar Juryś, Stanisław Kita, zespół szantowy i gwiazda dnia Zespół U Studni (godz.16.00). A dodatkowo dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Nowym Targu wcześniej o godz.15.00 w Altanie zapraszamy na Narodowe Czytanie. Wstęp wolny.

„Punktem sportowym” Pożegnania lata będzie organizowany przez Stowarzyszenie Winter Classic III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Nowego Targu, który odbędzie się w dniu 15 września (niedziela) w godz. 9.00-19.00 w Parku Miejskim w Nowym Targu (ul. Parkowa). Dodatkowo w tym dniu w Parku Miejskim odbędzie się także Turniej gry w boule, rozgrywki e-sportowe w NHL oraz wyścigi kolarskie. Wstęp wolny

 

 

Zapraszamy

Kontakt:

Siatkówka - Darek tel. 515 957 622

Kolarstwo - www.nkk.podhale.pl

E-Games - NHL Kuba 665 437 788


Teamfight Tactics Kuba 696 020 148