AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Opowieści o Stworzeniu Świata” w nowotarskim MOKu

There are no translations available.

 

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny „Opowieści o Stworzeniu Świata”  w dniu 13 września (piątek) o godz.11.00 do nowotarskiego MOKu (al. Tysiąclecia 37). Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III szkół podstawowych w ramach akcji „Teatr za 5zł”. Zatem bilet to tylko  5zł/os. Uwaga Rezerwacje: tel. 18 266 21 32, email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Opis spektaklu:

Jak powstał Świat? Został utkany, ulepiony, rozsypany, czy rozlał się na wszystkie strony i od tej porypo prostu już był? Kto przyczynił się do jego powstania?Przy dźwiękach harfy, mandoliny, trąbki, skrzypiec, gwizdków, grzechotek i innych perkusjonaliów opowiemy historie pochodzące z tradycji, wierzeń, mitów różnych kultur. Opowieści o Stworzeniu Świata, to muzyczno-teatralna podróż w cztery strony Świata.

Emilia Raiter harfistka, opowiadaczka, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Wrocławia oraz Prezydenta Miasta Lublin, laureatka konkursów międzynarodowych.

Sebastian Pikula - multiinstrumentalista, autor muzyki i tekstów, laureat wielu nagród i konkursów, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Przedstawienie było prezentowane na scenach i festiwalach w całej Polsce (m.in. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania - Warszawa, Wschód Kultury - Rzeszów, Festiwal Czytania – Szczecin, Teatr w Oknie – Gdańsk, Noc Kultury – Lublin).