Cyrkowy dzień dziecka 2019

Burmistrz Miasta Nowy Targ wraz z Organizatorami zapraszają wszystkie dzieci na Dzień Dziecka, 1 czerwca (sobota) do Parku Miejskiego, gdzie czeka sporo atrakcji i zabawy dla mniejszych i większych. W razie niepogody zapraszamy tego dnia do budynku MOK przy al. Tysiąclecia. Z wielu atrakcji będzie można skorzystać również na Miejskiej Pływalni oraz Strzelnicy Sportowej LOK.

Program scena:

12.00     Akademia Tańca

12.00     Zawody deskorolkowe na MINIRAMPIE

13.00     Studio Piosenki „Septyma” cz.1.

14.00     Dziecięcy Zespół Regionalny „Mali Śwarni”

14.45     Zespół tańca "Party-tura Fun”oraz Iza Garbacz

15.00     Koncert „My – to świat !”Studio Tańca „Javonelis“oraz Dziecięco- młodzieżowy    Zespół Tańca Ludowego „Kauškutis“ z Litwy

15.45     Występ Magika

16.30     Spektakl teatralny "Kiedyś było  jakoś fajniej"Grupa  Rumcajsy - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem

17.15     Studio Piosenki „Septyma” cz.2.

atrakcje: Mim, Kataryniarz, Szczudlarze, Warsztaty cyrkowe "Zostań cyrkowcem", Warsztaty "Świat Mini Akademii", Bumper Ball, tyrolka, park linowy, ścianka wspinaczkowa, dmuchana zjeżdżalnia i zamek, szachy plenerowe, gra w boule, a także strzelnica, przejażdżki motocyklowe, pokaz psich i fretkowych umiejętności, Warsztaty multimedialne z Miejską Biblioteką Publiczną, Strefa Małego Czytelnika. A to jeszcze nie wszystko.

6.30-22.00

Dzień Dziecka na Pływalni Miejskiej,  bilet: 2 / 1 zł

Impreza towarzysząca:

10.00 - 17.00

10 strzałów ku chwale Ojczyzny”  Strzelnica sportowa LOK im. Franciszka Dworskiego

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Asi Podczerwińskiej

w programie m.in. : strzelanie z broni sportowej i pneumatycznej; wystawy broni i umundurowania; wystawa „Koń a sprawa polska”oraz warsztaty dla dzieci „Moja Mała Ojczyzna”; gry i zabawy dla dzieci; wojskowa grochówka.

Dodatkowo

5 czerwca, godz.12.00 Muzeum Drukarstwa

Wystawa czasowa „Teraz polska książka dla dzieci”