Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Muzeum Drukarstwa
Written by Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
Wyniki konkursu plastycznego "Z Drukarni Podhalańskiej. Akcydensy źródłem wiedzy o moim regionie" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Pana Grzegorza Watychy i Starosty Powiatu Nowotarskiego Pana Krzysztofa Fabera. Laureatom serdecznie gratulujemy.
W dniu 17 kwietnia 2019 r. jury w składzie:
Agata Szlachetka – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Katarzyna Maciążek – Informacja Turystyczna w Nowym Targu
Wiktoria Kowalczyk-Szlaga – Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu
po zapoznaniu się z 193 pracami nadesłanymi na konkurs plastyczny skierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyznano nagrody następującym uczestnikom w III kategoriach wiekowych.
Grupa I (6-12 lat)
I Nagroda: Franciszek Budzyk, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
I Nagroda: Joanna Plewa, Szkoła Podstawowa w Lasku
I Nagroda: Kacper Gałdyn, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
II Nagroda: Filip Kubiak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
II Nagroda: Michał Błachuta, Szkoła Podstawowa w Załucznem
II Nagroda: Karolina Żółtek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
III Nagroda: Anna Słaboń, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
III Nagroda: Leon Rajski, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
III Nagroda: Estera Trochimiuk, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Wyróżnienia otrzymują:
Magdalena Zaręba, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Anna Sadłoń, Szkoła Podstawowa w Knurowie
Nadia Bielak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Natasza Bogdał, Szkoła Podstawowa w Knurowie
Natalia Szlaga, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Karolina Pęksa, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Noredin Gazda
Julia Fryźlewicz, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Magdalena Bąk, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Aleksandra Mikołajska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Szymon Kaleta, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Anna Jarząbek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Emilia Pawłowska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Filip Gąsior, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Zofia Kurnik, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Jakub Tętnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Amelia Kułakowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Patryk Zając, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Patrycja Guroś, Szkoła Podstawowa w Knurowie
Anna Słaboń, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
Emilia Cebula
Alicja Cebula
Zofia Sadowska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Maria Sikora, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Lucyna Liczmańska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Joanna Strama, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Kinga Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Gabriela Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Jakub Tętnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Natalia Giełczyńska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Adrian Sikora, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Izabela Garbacz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
Amelia Grzybek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu
Urszula Bigos, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Marta Domalik, Szkoła Podstawowa w Załucznem
Martyna Furczoń, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Roksana Kamińska
Wiktoria Fryźlewicz, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Katarzyna Szymusiak, Szkoła Podstawowa w Załucznem
Krzysztof Kurnik, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Michał Tischner, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Szymon Gancarz, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Tomasz Liszka, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Aleksandra Zygmunt, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Tomasz Fudala, Szkoła Podstawowa w Załucznem
Oliwier Budzik, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
Aleksandra Sikora, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Aneta Obrochta, Szkoła Podstawowa w Kościelisku
Piotr Kokalik, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Arkadiusz Rychtarczyk, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Grupa II (13-15 lat)
I Nagroda: Natalia Jaros, Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
I Nagroda: Maciej Molek, Szkoła Podstawowa w Załucznem
II Nagroda: Łukasz Polaczek, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
II Nagroda: Oliwia Jankowska, Szkoła Podstawowa w Maniowach
III Nagroda: Jan Zembal, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych nr 1 w Nowym Targu
III Nagroda: Justyna Pędzimąż, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Wyróżnienia otrzymują:
Kamil Kubiński, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Ewelina Jastrzębska, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Jan Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie
Grupa III (16-18 lat)
I Nagroda: Jan Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
II Nagroda: Tomasz Rusnak, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa
Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu
III Nagroda: Amelia Zgama, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
III Nagroda: Adrian Chowaniec, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Wyróżnienia otrzymują:
Małgorzata Jarząbek, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych nr 1 w Nowym Targu
Kinga Marszalik, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa
Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu
Jarosław Przybyszewski, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa
Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu
Specjalne wyróżnienie otrzymują: Mateusz Skupień, Rafał Król
W wystawie pokonkursowej wezmą udział wszystkie prace wyróżnione i nagrodzone.