AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Muzeum Drukarstwa

There are no translations available.

Wyniki konkursu plastycznego "Z Drukarni Podhalańskiej. Akcydensy źródłem wiedzy o moim regionie" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Pana Grzegorza Watychy i Starosty Powiatu Nowotarskiego Pana Krzysztofa Fabera. Laureatom serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17 kwietnia 2019 r. jury w składzie:

Agata Szlachetka – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Katarzyna Maciążek – Informacja Turystyczna w Nowym Targu

Wiktoria Kowalczyk-Szlaga – Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu

po zapoznaniu się z 193 pracami nadesłanymi na konkurs plastyczny skierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyznano nagrody następującym uczestnikom w III kategoriach wiekowych.

 

 

Grupa I (6-12 lat)

I Nagroda: Franciszek Budzyk, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

I Nagroda: Joanna Plewa, Szkoła Podstawowa w Lasku

I Nagroda: Kacper Gałdyn, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

II Nagroda: Filip Kubiak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu

II Nagroda: Michał Błachuta, Szkoła Podstawowa w Załucznem

II Nagroda: Karolina Żółtek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu

III Nagroda: Anna Słaboń, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

III Nagroda: Leon Rajski, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu

III Nagroda: Estera Trochimiuk, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Wyróżnienia otrzymują:

Magdalena Zaręba, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Anna Sadłoń, Szkoła Podstawowa w Knurowie

Nadia Bielak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Natasza Bogdał, Szkoła Podstawowa w Knurowie

Natalia Szlaga, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Karolina Pęksa, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Noredin Gazda

Julia Fryźlewicz, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Magdalena Bąk, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Aleksandra Mikołajska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Szymon Kaleta, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu

Anna Jarząbek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Emilia Pawłowska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Filip Gąsior, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Zofia Kurnik, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Jakub Tętnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Amelia Kułakowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Patryk Zając, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Patrycja Guroś, Szkoła Podstawowa w Knurowie

Anna Słaboń, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu

Emilia Cebula

Alicja Cebula

Zofia Sadowska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Maria Sikora, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Lucyna Liczmańska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Joanna Strama, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Kinga Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Gabriela Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Jakub Tętnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Natalia Giełczyńska, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Adrian Sikora, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Izabela Garbacz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu

Amelia Grzybek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu

Urszula Bigos, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Marta Domalik, Szkoła Podstawowa w Załucznem

Martyna Furczoń, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Roksana Kamińska

Wiktoria Fryźlewicz, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Katarzyna Szymusiak, Szkoła Podstawowa w Załucznem

Krzysztof Kurnik, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Michał Tischner, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Szymon Gancarz, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Tomasz Liszka, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Aleksandra Zygmunt, Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu

Tomasz Fudala, Szkoła Podstawowa w Załucznem

Oliwier Budzik, Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Aleksandra Sikora, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Aneta Obrochta, Szkoła Podstawowa w Kościelisku

Piotr Kokalik, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Arkadiusz Rychtarczyk, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

 

Grupa II (13-15 lat)

I Nagroda: Natalia Jaros, Szkoła Podstawowa w Rogoźniku

I Nagroda: Maciej Molek, Szkoła Podstawowa w Załucznem

II Nagroda: Łukasz Polaczek, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

II Nagroda: Oliwia Jankowska, Szkoła Podstawowa w Maniowach

III Nagroda: Jan Zembal, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych nr 1 w Nowym Targu

III Nagroda: Justyna Pędzimąż, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Wyróżnienia otrzymują:

Kamil Kubiński, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Ewelina Jastrzębska, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

Jan Niemiec, Szkoła Podstawowa w Gronkowie

 

Grupa III (16-18 lat)

I Nagroda: Jan Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

II Nagroda: Tomasz Rusnak, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa

Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu

III Nagroda: Amelia Zgama, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

III Nagroda: Adrian Chowaniec, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

 

Wyróżnienia otrzymują:

Małgorzata Jarząbek, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych nr 1 w Nowym Targu

Kinga Marszalik, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa

Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu

Jarosław Przybyszewski, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych Branżowa

Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu

Specjalne wyróżnienie otrzymują: Mateusz Skupień, Rafał Król

W wystawie pokonkursowej wezmą udział wszystkie prace wyróżnione i nagrodzone.