AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Talenty Małopolski 2019

There are no translations available.

 

 

Serdecznie zapraszamy na eliminacje powiatowe Talentów Małopolski 2019 w dniu 3 kwietnia (środa) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Formy muzyczne w godz. 9.00-14.00 oraz 16.00-17.00, zaś formy taneczne w godz.15.00-16.00. Wstęp wolny. Prób sceniczne w dniu 1 kwietnia (poniedziałek) w godz.9.00-15.30. Zapisy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 

 

Lp.

Zespół/ Solista

Instruktor

Kat

Repertuar

Potrzeby Techniczne

Godzina występu

Instytucja delegująca

ilość

1

PAULINA JARZĄBEK

Dorota Kret

A2

 

„Makiwel”

„Rolling”

 

1 x WOKAL

CD

9:05

SEPTYMA

NOWY TARG

1

2

KATARZYNA WOJTYCZKA

Dorota Kret

A1

 

„Kot”

„Tommorow”

 

1 x WOKAL

CD

9:10

SEPTYMA

NOWY TARG

1

3

WIKTORIA ŻÓŁTY

Dorota Kret

A3

„Hurt”

„Szyby”

1 x WOKAL

Pendrive, CD

9:15

SEPTYMA

NOWY TARG

1

4

EDYTA LIMANÓWKA

Dorota Kret

A2

 

 

„Something ned”

„Śpiewam ale jestem”

 

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

9:20

SEPTYMA

NOWY TARG

1

5

RENATA POTOCZAK

Dorota Kret

A3

 

„Stop”

„Bount tu you”

 

 

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

9:25

SEPTYMA

NOWY TARG

1

6

JULIA KWAK

Dorota Kret

A1

„Oj szarańcza”

„Pszczoły na”

 

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

9:30

SEPTYMA

NOWY TARG

1

7

MARTYNA PLEWA

Dorota Kret

A3

„Broken wow”

„Dłon” lub „Jeżeli”

1 x WOKAL

CD

9:35

SEPTYMA

NOWY TARG

1

8

NATALIA GAL

Dorota Kret

A2

„Itis oh so qualet”

„Blus budam”

1 x WOKAL

CD

9:40

SEPTYMA

NOWY TARG

1

9

KATARZYNA WNĘK

Dorota Kret

A2

„Natural women’

„Moknie diabeł”

1 x WOKAL

CD

9:45

GIMNAZJUM NR 2

NOWY TARG

1

10

ALEKSANDRA OSTATEK

Dorota Kret

A1

„Wyruszamy w świat”

„ Once upon” lub „Walczyk”

1 x WOKAL

CD

9.50

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1

NOWY TARG

1

11

KINGA CZYRNEK

Dorota Kret

A2

 

„Greatest love”

„Szkolny blus”

 

1 x WOKAL

CD

9:55

SZKOŁA PODSTAWOWA ZAŁUCZNE

1

12

BEATA SUTOR

Dorota Kret

A2

„ Got a hold on me”

„Sen motyla”

1 x WOKAL

CD

10:00

SZKOŁA PODSTAWAWA Nr 11

NOWY TARG

1

13

JULIA STRYCHARZ

Dorota Kret

A2

 

 

„Spidersedep”

„Tabliczka mnożenia”

 

1 x WOKAL

Pendrive, CD

10.05

SZKOŁA PODSTAWAWA Nr 11

NOWY TARG

1

14

SONIA ŁAŚ

Dorota Kret

A2

„Modelka”

„What a wonderful”

 

1 x WOKAL

Pendrive, CD

10.10

MOK NOWY TARG

1

15

JULIA PAZDUR

Mariola i Piotr

Burcanowie

A1

 

 

„Moja mama jest artystką”

„Żyj do przodu”

 

1 x WOKAL

CD

10:15

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

16

MARTYNA FILAS

 

Mariola i Piotr

Burcanowie

 

A1

 

„Koci wesoły świat”

„Cała doskonała”

 

 

1 x WOKAL

CD

10:20

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

17

MILENA FILAS

Mariola i Piotr

Burcanowie

A1

„Dyrygent”

„Gwiazda filmowa”

1 x WOKAL

CD

10:25

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

18

PAWEŁ KAPERA

Mariola i Piotr

Burcanowie

A1

 

„Bo to jest rodzinka”

„Straszny budzik”

 

 

1 x WOKAL

CD

10:30

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

19

JAKUB KRAS

 

Mariola i Piotr

Burcanowie

 

A1

 

 

„Słodki strach”

„Eldorado”

 

1 x WOKAL

CD

10:35

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

20

WIKTORIA WÓJTOWICZ

Mariola i Piotr

Burcanowie

A2

„Świat to muzyka”

„Jestem jaka jestem”

 

1 x WOKAL

CD

10:40

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

21

LIDIA LATAWIEC

Mariola i Piotr

Burcanowie

A2

„Za duża, za mała„

„A w parkach jesień”

1 x WOKAL

CD

10:45

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

22

ZUZANNA WÓJCIKIEWICZ

 

Mariola i Piotr

Burcanowie

 

A2

„ Był raz pewien pan”

„ Musimy wierzyć”

 

 

2 x WOKAL

fortepian

10:50

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

23

ŻAKLINA STRÓŻAK

 

Mariola i Piotr

Burcanowie

 

A2

 

„Te myśli”

„Płacze moje serce”

 

 

2 x WOKAL

CD

10:55

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

24

ZUZANNA BYCZYK

Mariola i Piotr

Burcanowie

A2

 

„Małe em”

„Swing na lewą nogę”

 

 

1 x WOKAL

Pendrive, CD

11:00

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

25

GRZEGORZ PAZDUR

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

 

„Mięta”

„Nic o nas bez nas”

 

 

1 x WOKAL

Pendrive, CD

11:05

 

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

 

1

26

MARIOLA PIERWOŁA

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

„Co się śni niewidomym”

„Odcienie”

1 x WOKAL

Pendrive, CD

11:10

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

27

MAŁGORZATA GRZĘDA

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

 

„Wiosna i deszcz”

„To nie feir, to nie pley”

 

 

1 x WOKAL

Pendrive,CD

11:15

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

28

SARA KUCZAIK

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

„Dla ciebie”

„Dzień bliżej ciebie”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

11:20

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

29

ZUZANNA POTONIEC

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

„Świat się pomylił”

„Ulica zapomnianych uczuć”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

11:25

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

30

ANGELIKA CZYSZCZOŃ

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

„Niech żyje bal”

„Mięta”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

11:30

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

31

JUSTYNA BEDNARZ

Mariola i Piotr

Burcanowie

A3

„Co się śni niewidomym”

„Kolory marzeń”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

11:35

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

1

32

TRIOLE

Mariola i Piotr

Burcanowie

C2

„Ach jak przyjemnie”

„Śpiewaj z nami”

5 x WOKAL

Pendrive,CD

11:40

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

5

33

TRIOLA

Mariola i Piotr

Burcanowie

C3

„Misic is our life”

„Impreza”

 

5 x WOKAL

Pendrive,CD

11:45

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

5

34

ANNA PUSTELNIK

Beata Michałek

A3

„Szyba”

„Zanim zrozumiesz”

1 x WOKAL

CD

11:50

 

1

35

CONSONANS

Beata Michałek

C3

„Babę zesłał Bóg”

„Chcę być kopciuszkiem”

6 x WOKAL

CD

11:55

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rabce -Zdroju

6

36

OLIWIA DUDA

Beata

Czajka-Rolińska

A3

„A to co mam”

„Wrintings on the wall”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

12:00

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

1

37

KATARZYNA SUROWIAK

Beata

Czajka-Rolińska

A3

„Bursztynowa Wieża”

„Szkło”

1 x WOKAL

Pendrive,CD

12:05

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

1

38

PAULINA FILIPIEC

Beata

Czajka-Rolińska

A3

„Wont be long”

„I cant make you love me”

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

12:10

 

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

 

1

39

NATALIA POCHROŃ

Beata

Czajka-Rolińska

A3

„Because the night”

„Odcienie”

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

12:15

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

1

40

MARTA DYDZIAK

Beata

Czajka-Rolińska

A2

„Czy nastanie znów świt”

„ Za duża , za mała”

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

12:20

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

1

41

ALEKSANDRA LURANC

Beata

Czajka-Rolińska

A3

„Motylki”

„Morning sun”

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

12:25

Studio piosenki „YOUNG STARS”

w Rabie Wyżnej

1

42

SZYMON MOLEK

 

Urszula Molek

 

A3

„Chasing Cars”

Fix You”

1 x WOKAL

Podpięcie,wzmacz git

12:30

Szkoła Podstawowa

w Załucznem

1

43

PAWEŁ GWIŻDŻ

Krzysztof Cierniak

A3

 

„Nieznajomy”

„All of legend”

 

1 x WOKAL

Pendrive,

CD

12:35

Koło „Benes”

Bańska Niżna

1

44

WIKTORIA ŁUKANUS

Krzysztof Cierniak

A3

„Kroki”

„Pastempomat”

1 x WOKAL podłączenie  git akustycz

12:40

Szkoła Podstawowa

W Bańskiej Wyżnej

1

45

GABRIELA KRÓL,

PAWEŁ GWIŻDŻ

Krzysztof Cierniak

B3

„Shallow”

„Lgt her go”

2 x WOKAL

Pendrive, CD podłącz  git akust

12:45

Koło „Benes”

Bańska Nizna

2

46

JAN GUCWA

Krzysztof Cierniak

A3

„Soothsayer”

„Wish you werehere”

1 x WOKAL

podłącz  git elektryc

12:50

Koło „Benes”

Bańska Nizna

1

47

GABRIELA KRÓL

Krzysztof Cierniak

A3

„All in my head”

„Mercy”

1 x WOKAL

 

12:55

Szkoła Podstawowa

W Bańskiej Wyżnej

1

48

BARTŁOMIEJ TRZESZCZOŃ

Anna Trzeszczoń

A2

„ Jaskólka uwięziona”

„ The show must go on”

1 x WOKAL

CD

13:00

 

Muzyczny Przystanek

Szczawnica

 

 

1

49

MARTYNA KUKUCZKA

Stanisław Urbaniak

A2

„ Serce to dzwony i dzwonki”

„Wiosna”

1x WOKAL

CD

13:05

Szkoła Podstawowa

Ochotnica Górna

1

50

OLIWIA CHROBAK

Stanisław Urbaniak

A2

„Jedna droga”

„Miłość jak pochodnia”

1x WOKAL

CD

13:10

 

Szkoła Podstawowa

Ochotnica Górna

 

1

51

„TOPOLSCY”

Stanisław Urbaniak

C2

„Beskid”

„Wiara”

 

4x WOKAL

CD

13:15

WOK Tylmanowa

1

52

WIKTORIA WĄCHAŁA

Stanisław Urbaniak

A3

„Theres nothing

holdiv me back”

„Moje serce to jest muzyk”

1x WOKAL CD

13:20

WOK Tylmanowa

1

53

ZUZANNA GIERCZYK

Stanisław Urbaniak

A2

„Był sobie strach”

„Tęcza”

1x WOKAL

CD

13:25

 

 

WOK Tylmanowa

 

1

54

KATARZYNA BULANDA

Stanisław Urbaniak

A2

„Bieszczadzki poemat”

„Ciągle pada”

1x WOKAL

CD

13:30

Szkoła Podstawowa

Ochotnica Górna

1

55

SYLWIA BULANDA

Stanisław Urbaniak

A2

„Tylko górom”

Nic o nas bez nas”

1x WOKAL

CD

13:35

Szkoła Podstawowa

Ochotnica Górna

1

56

JULIA JARZĄBEK

Ewa Wodziańska,

Elżbieta Jarząbek

A3

„Russian roulette”

„Gdybyś”

 

1 x WOKAL

CD

13:40

Zgłoszenie indywidualne

1

57

AMELIA WOJTYCZKO

LILIANA MAMCZUR

A2

„Kasztany”

„Wiolonczelistka”

1 x WOKAL

CD

13:45

LILIANA MAMCZUR

1

58

MIESZKO SERWATOWICZ

LILIANA MAMCZUR

A2

„Baby ach te baby”

„My way”

1 x WOKAL

CD

13:50

LILIANA MAMCZUR

1

59

ZOFIA WOJTYCZKO

LILIANA MAMCZUR

A2

„Blues”

„Wiosna”

1 x WOKAL

CD

13:55

LILIANA MAMCZUR

1

60

ALEKSDANDRA MASTALSKA

NATALIA WĘGLARZ

Ewa Walkowska

B2

„Ho,hey”

„Dream it possible”

2 x WOKAL

CD

14:00

Centrum Artystyczne i Terapeutyczne Muzyczny Przystanek Szczawnica

2

61

KATARZYNA ZABOROWSKA

Katarzyna Zaborowska

A3

„Im so sorry”

„Price tag”

1 x WOKAL

CD

14:05

Miejski Ośrodek Kultury

w Nowym Targu

1

62

MATEUSZ SZCZEPANIAK

Ewa Walkowska

A2

„Live is life”

„Nutki filutki”

1 x WOKAL

CD

14:10

Muzyczny Przystanek

Szczawnica

1

63

GABRIELA GIERCZYK

Stanisław Urbaniak

A3

„Zombie”

„Still loving you”

1 x WOKAL

CD

14:15

WOK Tylmanowa

1

PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

 

PO PRZERWIE WYSTĘPY GRUP TANECZNYCH


1

KARMELKI

MARIA KRZYSZTOFEK

C1

„CZARNE WRONY”

CD

15:00

 

WIEJSKI DOM KULTURY

KREMPACHY

 

10

2

FRAJDA

MAŁGORZATA DUKAŁA

C2

„TIME TO SLEEP”

CD

15:05

 

STOWARZYSZENIE FRAJDOWA AKADEMIA BALETU

7

3

ADAGIO

MAŁGORZATA DUKAŁA

C2

„ BUTTERFLY FREEDOM”

CD

15:10

 

STOWARZYSZENIE FRAJDOWA AKADEMIA BALETU

4

4

UNIQUE GIRLS

KATARZYNA GARUS

C2

„ FAITH AND DANCE”

CD

15:15

 

 

4

5

SEBASTIAN KACZMARCZYK

 

A3

„I DONT NEED YOU”

CD

15:19

 

 

1

6

PODHALAŃSKIE MAŻORETKI

 

ANNA ZBOREK

 

 

C2

 

 

CD

15:22

 

MAG-KROP PODWILK NAPRAWA

15

7

SPONTAN MINI

 

KAROLINA CHAŁUPKA - GABRYŚ

 

C2

„MEK IT BUNX”

CD

15:24

 

WOK TYLMANOWA

10

8

SPONTAN

KAROLINA CHAŁUPKA - GABRYŚ

 

 

C3

„FADED”

CD

15:27

 

WOK TYLMANOWA

7

9

 

PARTY-TURA

 

BEATA

KORCZAK-KUZAK

 

C3

„EXIT”

CD

15:30

 

MOK Nowy Targ

12

10

PARTY-TURA-FUN

BEATA

KORCZAK-KUZAK

 

C3

„CHNATOWN”

CD

15:34

 

MOK Nowy Targ

12

11

MARCELINA ZYGMUND

 

ILONA BABIAK

 

A3

 

CD

15:38

 

GOK ŁOPUSZNA

12

12

DANCE FACTORY JUNIOR

ILONA BABIAK

 

C2

„CINDERELLA TANECZNA HIASTORA KOPCIUSZKA

CD

15:40

 

GOK ŁOPUSZNA

30

13

SHIMMERING STARS

MONIKA KOTERBA

C2

„STAR DUST”

CD

15:45

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny Kluszkowce

10

14

PAULINA STACHOWIEC

AGNIESZKA

MICHALIK-JOŃSKA

A2

„RUNNING DOWN TO THE RIPTIDE

CD

16:50

Stowarzyszenie Frajdowa Akademia Baletu i Tańca

1

15

FRAJDA

AGNIESZKA

MICHALIK-JOŃSKA

C2

„IM SLEEPING UNDER THE DEAD TREE

CD

16:00

Stowarzyszenie Frajdowa Akademia Baletu i Tańca

3

16

KATARZYNA ZABOROWSKA

KATARZYNA ZABOROWSKA

A3

„NO SCRUBS”

CD

16:05

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY w NOWYM TARGU

1

 

DALSZA CZĘŚĆ WYSTĘPÓW – FORMY MUZYCZNE

64

MARTYNA ŁUKASIK

PIOTR URZĘDOWSKI

A2

„Kolorowy wiatr”

„Chwytam wiatr”

1 x WOKAL

CD

16:10

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4 NOWY TARG

1

65

AURELIA WOJEŃSKA

PIOTR URZĘDOWSKI

A2

„Tej historii bieg”

„Mój dom”

1 x WOKAL

CD

16:15

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4 NOWY TARG

1

66

MARTYNA LUBERDA

PIOTR URZĘDOWSKI

A2

„The place whereb lost things go”

„Twój kolor”

1 x WOKAL

CD

16:20

GMINNE CENTRUM KULTURY PROMOCJI

i TURYSTYKI SZAFLARY

1

67

ZUZANNA JACHYMIAK

PIOTR URZĘDOWSKI

A2

„MY favorite things”

„Kiedy mnie kochała”

1 x WOKAL

CD

16:25

GMINNE CENTRUM KULTURY PROMOCJI

i TURYSTYKI SZAFLARY

1

68

ANNA KUŁACH

PIOTR URZĘDOWSKI

A3

„When we were young””

„Pożyczony”

1 x WOKAL

CD

16:30

GMINNE CENTRUM KULTURY PROMOCJI

i TURYSTYKI SZAFLARY

1

69

SANDRA ZAGÓRSKA

PIOTR URZĘDOWSKI

A2

„Lustro”

„Pół roku stąd”

1 x WOKAL

CD

16:35

GMINNE CENTRUM KULTURY PROMOCJI

i TURYSTYKI SZAFLARY

2

70

ZESPÓŁ „HYR”

PIOTR URZĘDOWSKI

C3

„Stay”

„Ty druha we mnie masz”

3 x WOKAL, el-akustycz

 

16:40

GMINNE CENTRUM KULTURY PROMOCJI

i TURYSTYKI SZAFLARY

5