III Amatorski Mikołajkowy Turniej Szachowy - Cogito ergo sum

Zapraszamy na kolejny już  III Amatorski Mikołajkowy Turniej Szachowy  - Cogito ergo sum o Puchar Burmistrza Nowego Targu w dniu 8 grudnia (sobota) w godz.9.00-14.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowy Targu (al. Tysiąclecia 37). Wstęp wolny – zapisy do 6 grudnia (czwartek), w trzech grupach juniorzy (6 – 12 lat), seniorzy (13+ lat), zaawansowani (członkowie sekcji szachowych). Dodatkowo dla wszystkich chętnych przeprowadzimy równolegle do turniej naukę podstaw gry w szachy.

Regulamin „III Mikołajkowego Turnieju Szachowego  - Cogito ergo sum”

1.      Termin Turnieju: 8 grudnia (sobota) 2018
2.      Rozpoczęcie Turnieju godz.9.00
3.      Miejsce Turnieju: hol główny Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu oraz sala widowiskowa (finały)
4.      Grupy wiekowe: juniorzy (6 – 12 lat), seniorzy (13+ lat), zaawansowani (członkowie sekcji szachowych)
5.      Zgłoszenia do Turnieju w Sekretariacie MOK: osobiście, telefonicznie (18 266 21 32) lub email ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
6.      Termin ostateczny zgłoszeń: 6 grudnia (czwartek)
7.      Sędzią Głównym Turnieju będzie Pan Marek Gotkiewicz

Uwagi: Zawodnicy posiadający zegary szachowe proszeni są o ich przyniesienie.