„Bam-bam” spektakl najnajowy (czyli dla najmłodszych) od 8 miesięcy do 5 lat

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl „Bam-bam” już 18 listopada (niedziela) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w wykonaniu Teatru „Chrząszcz w trzcinie”. UWAGA: spektakl jest kameralny – obowiązuje rezerwacja miejsc  - MOK Nowy Targ, al. Tysiąclecia 37, tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Czas trwania: 30-35 minut + 15 minut zabawy.

Dlaczego wyjątkowy? Bo takiego spotkania z teatrem, który odbiera się wszystkim zmysłami (wzrok, słuch, dotyk, węch), a na dodatek z taką widownią (8 miesięcy – 5 lat) jest bardzo trudno zobaczyć. Przedstawienie oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach, co pozwala młodym widzom wyciszyć się, skupić i wniknąć w świat teatru. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi.