Koncert Dee The Great

Uprzejmie zapraszamy na koncert muzyczny Dee The Great pt. "Marmaid On Fire Show", który odbędzie się w niedzielę 18 listopada, o godz.19.00 w nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury. Bilet: 15 zł przedsprzedaż/ 20 zł w dniu koncertu, sekretariat MOK, tel. 18 266 21 32, emaile: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dee The Great - absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu, w klasie akordeonu oraz wydziału aktorskiego Krakowskich Szkół Artystycznych. W latach 2006-2008 reprezentowała Balet Form Nowoczesnych m.in. na Nocy Naukowców, Nocy Teatrów i festiwalu teatralnym w Stralsundzie. Powraca do twórczości artystycznej jako wokalistka promując swój autorski album muzyczny pt. "Mermaid on fire". Podczas koncertu usłyszymy utwory z gatunku muzyki alternatywnej i popularnej. Artystka bawi się dźwiękiem, eksperymentując z łączeniem elektroniki, instrumentów smyczkowych, klawiszowych, strunowych i nie tylko. Słowa piosenek napisało życie pełne paradoksów, lepszych i gorszych momentów oraz związki, które miały być trwałe i szczęśliwe, lecz (jak to w miłości bywa) wzbudzały skrajne emocje...

Na scenie wystąpią tancerze nowotarskiej Akademii Tańca pod kierownictwem mgr Bolesława Bary.