Uroczyste obchody Dnia Seniora

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza Państwa na uroczyste obchody Dnia Seniora, pod Patronatem Pana Burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychy, które odbędą się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Nowego Targu ul. Krzywa 1, od 10.00 do 13.00.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli m.in. wysłuchać wykładu na temat ubezpieczeń społecznych dla Seniora. Uroczystość uświetnią występy chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku i grupy młodzieżowej z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Tematyka spotkania:

• bezpieczne pieniądze Seniora,

• czy można podwyższyć emeryturę,

• oszustom mówimy NIE – wykład Policji

• lista zasad bezpiecznego Seniora,

• historia ubezpieczeń społecznych w skrócie.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia wystawy pad Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości: 100 lat ubezpieczeń społecznych w Polsce, która od 12 do 24 października 2018 r zostanie zaprezentowana przed Muzeum Podhalańskim im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu (Rynek-Ratusz).