Tadeusz Strama - Wystawa fotografii

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Stramy, który odbędzie się 5 października 2018, o godzinie 18.00 w holu Miejskiego Ośrodka Kultury

Tadeusz Strama w czasach szkolnych fotograf amator. Powrócił do swoich zainteresowań po przejściu na emeryturę. Przyjaciele i rodzina uważają, ze jestto bardzo udany powrót. W ciągu ostatnich kilku lat Tadeusz doskonalił warsztat przy wsparciu Fotoklubu Nadrudawskiego i jego opiekuna Wojtka Dworaczka. Wzbogacił swoje umiejętności dzięki wymianie doświadczeń oraz zgłębianiu technik i tajemnic fotografii. Ciekawość świata i chęć dokumentowania otaczającej nas rzeczywistości zaowocowały powstaniem tysięcy kadrów o przeróżnej tematyce. Najbardziej jednak ujęła i zafascynowała Tadeusz fotografia pejzażowa.

Zainteresowanych i chcących śledzić rozwój pasji Tadeusza zapraszamy do odwiedzenia jego błoga: www.strama.flog.pl