AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku

 

Nadciąga XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku, będącego największym tego typu wydarzeniem w regionie. Po raz kolejny festiwal odbędzie się również w  Nowym Targu! Tegoroczna impreza jest organizowana pod hasłem „Made in Małopolska”. Oznacza to, że festiwalowe stoiska będą kusić regionalnymi przysmakami, tradycyjnymi wędlinami, serami oraz domowymi specjałami.

 


Program kulinarnego festiwalu będzie obfitował w specjalne pokazy kulinarne, warsztaty dla dzieci i dorosłych, degustacje, konkursy, zabawy oraz wiele innych atrakcji. Wszystko po to, aby przywołać tradycyjne smaki, które znamy z dzieciństwa.
15 lipca o godz. 10:00 festiwal zawita na nowotarski Rynek!
15 lipca – Wowa z Charkowa. Zespół grający miejski, słowiański folk po polsku i po rosyjsku. Ochrypły wokal, temperament sceniczny, słowiańska dusza.

22 lipca – Magda i Bogusław Ćwiertnia. Rodzinny duet tata (pianino) i córka (wokal). Muzyka popularna na wysokim poziomie we własnych autorskich aranżacjach.

29 lipca – Łukasz Rajski i Daniel Lipiec. Młodzi zdolni. Gitarzysta i wokalista grający swoje wersje popularnych utworów muzyki avant pop, soul i nie tylko.

5 sierpnia – Agnieszka Banaś. Wokalistka związana z nurtem muzyki tradycyjnej, udowadniająca, że folklor nigdy nie wychodzi z mody. W duecie z pianistą Romanem Wierciochem.

12 sierpnia –  iNTarg BLUES. Zespół w składzie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Edek Wojtusiak i Tomek Zelek grający standardy bluesowe oraz kompozycje własne.

26 sierpnia – Studio Piosenki „Septyma”. Grupa dzieci i młodzieży z nowotarskiego MOKu. Laureaci licznych konkursów w Polsce i za granicą.