Spektakl teatralny dla dzieci „C jak Cyrk”

W dniu 20 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "C jak Cyrk" w wykonaniu teatru „Chrząszcz w trzcinie”. Spektakl w ramach cyklu „Teatr za 5zł” zatem bilety tylko 5zł. Uwaga: ilość miejsc ograniczone – zapisy: tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informacja o spektaklu:

Spektakl jest zabawą konwencją cyrkową w odniesieniu do ekwilibrystyki naszego ojczystego języka. W zwariowanym namiocie cyrkowym będą występowali ludzie i zwierzęta, ale wszystko będzie zrobione z wielkich liter. Przy okazji najmłodsze dzieci pouczą się alfabetu, a trochę starsze poćwiczą buzie i języki.