AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LISTA UCZESTNIKÓW 63-ego OKR

5 marca 2018 r. godz. 9.30

LISTA UCZESTNIKÓW
63-ego OKR – eliminacje powiatowe

(powiat tatrzański i nowotarski)

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród po zakończeniu prezentacji konkursowych sala 44

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW DO MOK
sala 44 I piętro na godz. 9.00


Patrycja Żółtek

II LO w Nowym Targu

 

recytatorski


Michał Zubek

II LO w Nowym Targu

 

recytatorski


Karolina Papaj

II LO w Nowym Targu

recytatorski


Hubert Bożęcki

ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowy Targ

recytatorski


Ewelina Chudoba

ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowy Targ

recytatorski


Izabela Burtan

I LO w Nowy Targ

recytatorski


Katarzyna Słowik

I LO w Nowym Targu

 

recytatorski


Martyna Gładysz

I LO im E. Romera
w Rabce Zdroju

Teatr jednego aktora


Matylda Żółtek

I LO im E. Romera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Anna Rode

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Tomasz Onieszczuk

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Joanna Dybczyk

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Dawid Śmieszek

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Justyna Skwarek

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

recytatorski


Ewelina Bafia

LO im O. Balzera
w Zakopanem

recytatorski


Natalia Skowyra

LO im O. Balzera
w Zakopanem

recytatorski


Maria Koniuszy

LO im O. Balzera
w Zakopanem

Teatr jednego aktora


Agnieszka Chrapkiewicz

LO im O. Balzera
w Zakopanem

recytatorski


Jolanta Patyrak

LO im O. Balzera
w Zakopanem

recytatorski


Jan Omylak

LO w Lipnicy Wielkiej

recytatorski


Anna Wątorczyk

BSR w ZS im Bohaterów Westerplatte w Jabłonce

recytatorski


Stanisław Apostoł

Nowy Targ - dorosły

recytatorski

 

Poezja Śpiewana godz. 12.00


Marcin Sroka

Alicja Stróżak

I LO im E. Romera
w Rabce Zdroju

pianino

Małgorzata Stępień

LO im O. Balzera
w Zakopanem

gitara

Klaudia Budzyk

Bartosz Czarny

I LO w Nowym Targu

gitara

Angelika Czyszczoń

II LO im ks. J Tischnera
w Rabce Zdroju

gitara

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród po zakończeniu prezentacji konkursowych sala 44

MOK w Nowym Targu

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW DO MOK
sala 44 I piętro
na godz. 9.00