Koncert "Godny Cas"

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Uczelniany Zespół Góralski Młode Podhale działające przy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu zapraszają na Koncert Godny Cas. Wystąpią zespoły: Zbójnicek z Zębu, Majeranki z Chabówki i Młode Podhale z Nowego Targu. Koncert odbędzie się w piątek 19.01.2017r o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny.

Po koncercie zostanie przeprowadzona zbiórka dla 18-letniej Marzeny Sądelskiej z Maruszyny, maturzystki II Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Nowym Targu, podopiecznej Fundacji im. Adama Worwy. Marzena 25 października 2017 roku uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Leczenie i rehabilitacja wiążą się z dużymi kosztami, z którymi rodzina nastolatki może sobie nie poradzić.