AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017

Już 13 grudnia (środa) w godz. 8.30 -15.30 w nowotarskim MOK-u odbędzie się XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017. Zapraszamy na wspaniałe występy muzyczne. Wstęp wolny.


Harmonogram występów:
Kategoria klasy 7 oraz Gimnazjum
Godz. 8.30 – 10.00
Beata Sutor – Nowy Targ
Sylwia Bulanda – Ochotnica Górna
Natalia Chyrczyk - Ochotnica Dolna
Aleksandra Kukuczka – Ochotnica Górna
Wiktoria Wąchała – Tylmanowa
Magda Jaśkowiec – Zakopane
Maria Staszeczka - Zakopane
Anna Żółtek – Nowy Targ
Sandra Knurowska – Nowy Targ
Julia Batkiewicz – Nowy Targ
Aleksandra Zbińska – Nowy Targ
Agata Zubek – Nowy Targ
Karolina Tworek – Nowy Targ
Paulina Bryniarska – Nowy Targ
Joanna Wrzaszczak – Nowy Targ
Martyna Plewa – Nowy Targ
Małgorzata Frey – Kraków
Aleksandra Grabowska – Kraków
Paulina Stępień - Kraków
Małgorzata Pawlik - Kraków
Julia Jarząbek – Nowy Targ
Łucja Jasiurowska - Nowy Sącz
Kamila Maurer – Nowy Sącz
Julia Skupień – Skomielna Biała
Marta Sołtys – Sromowce
Ewelina Zych - Wysoka
Beata Szewczyk - Klikuszowa

Kategoria klasy 4-6
Godz. 10.15 – 11.45
Oliwia Biel – Ochotnica Górna
Martyna Kukuczka – Ochotnica Górna
Patrycja Orawiec – Ochotnica Górna
Karolina Puchomirska – Ochotnica Dolna
Julia Smreczek – Ochotnica Górna
Wiktoria Tarchała – Wok Tylmanowa
Katarzyna Bulanda – Ochotnica Górna
Julia Strycharz – Nowy Targ
Kinga Czyrnek – Załuczne
Jakub Duda – Nowy Targ
Katarzyna Florek – Waksmund
Roksana Węglarz – Wysoka
Teresa Mitter - Spytkowice
Izabella Jałocha – Kraków
Aleksandra Pawlik - Kraków
Izabella Janowicz – Kraków
Malwina Łaś – Nowy Targ
Maja Łaś – Nowy Targ
Agata Jasiurowska - Nowy Sącz
Edyta Limanówka – Czarny Dunajec
Martyna Maciuszek – Tylmanowa
Martyna Zembal – Spytkowice
Paulina Szyszka - Spytkowice
Julia Milaniak – Frydman
Hanna Solarczyk – Kraków
Zuzanna Szlachetka – Kraków

Kategoria klasy 1-3
Godz. 13.00 – 14.30
Anna Urbaniak – Ochotnica Dolna
Klaudia Kazek – Nowy Targ
Julia Udziela – Nowy Targ
Zuzanna Gajek – Kraków
Julia Białoń – Klikuszowa
Oliwia Kamińska – Ostrowsko
Gabriela Sroka - Spytkowice
Natalia Gal – Klikuszowa
Zuzanna Gierczyk – Kraków
Nikola Głowacz – Spytkowice
Wojtyczka Katarzyna – Nowy Targ
Pola Solarczyk - Kraków
Paulina Jarząbek –Szaflary
Marta Limanówka – Czarny Dunajec
Sonia Łaś – Nowy Targ
Martyna Mastalarz – Spytkowice
Emilia Pluta – Spytkowice

Wręczenie nagród – 15.30