AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

II Mikołajkowy Turniej Szachowy

W dniu 2 grudnia (sobota) w godz. 9.00 – 14.00 zapraszamy na drugą edycję Mikołajkowy Turniej Szachowy „Myślę, więc jestem” o puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ Pana Grzegorza Watychy, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania swojego udziału w Turnieju: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32. Wstęp wolny.

Kulminacją Turnieju będzie mecz szachowy pomiędzy Burmistrzem Miasta Nowy Targ Grzegorzem Watychą, a Starostą nowotarskim Krzysztofem Faberem rozegrany na Sali widowiskowej MOK na dużych plenerowych szachach. W programie dnia: turniej dla wszystkich chętnych w poszczególnych kategoriach; rozgrywka z mistrzem Vladislavem Łomonosem w ramach tzw. „symultany”.

Turniej to spotkanie łączące różne pokolenia dla miłośników szachów. Zapraszamy zatem Dziadka z wnuczkiem, Rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy. Będzie także możliwość rozpoczęcia przygody z szachami, bowiem nasz Mistrz będzie uczył podstaw tej pięknej gry.