AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI

Mamo! Tato! Dziecko! Przyłączcie się do naszej akcji MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI i zróbcie w domu ze swoim dzieckiem ozdobę choinkową. Przynieście do MOKu, Al. Tysiąclecia 37. Prace zbieramy cały listopad, a 30 XI przekażemy je do Hospicjum Alma Spei, które sprzedając je na swoich świątecznych kiermaszach pozyska fundusze dla podopiecznych.

 

Liczymy na rodziców i dzieci, które ukończyły MINI AKADEMIĘ, a także na każdego z Was z Nowego Targu i całego Podhala.
Alma Spei to Hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci z woj. małopolskiego, od 2008 roku jest organizacją pożytku publicznego. Misją Hospicjum jest zapewnienie profesjonalnej, wszechstronnej domowej opieki medycznej, stworzenie radości dzieciństwa i optymalnych warunków dla bliskich na bycie z dzieckiem do końca. Obecnie pod opieką Hospicjum jest 44 podopiecznych, w wieku od kilku miesięcy do 23 lat.
Hospicjum dba o to, aby chore dzieci, ich zdrowe rodzeństwo i rodziny miały jak najwięcej okazji do uśmiechu, wspólnego cieszenia się chwilą i kolekcjonowania miłych wspomnień. Dlatego organizuje dla nich urodziny, mikołajki, spotkania integracyjne i wycieczki, pomaga rodzinom wielodzietnym, które na skutek choroby jednego z dzieci, znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Alma Spei wspiera też rodziców w żałobie.