Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017, które odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Nasze forum stanowi okazję do spotkania osób, które czują potrzebę działania na rzecz dzieci i młodzieży: nauczycieli i animatorów kultury, pedagogów, artystów, aktywistów społecznych, liderów kultury.

Forum to doskonała sposobność do wymiany doświadczeń, umiejętności, a także nawiązania współpracy z innymi instytucjami i kolektywami zainteresowanymi tworzeniem aktywnej sieci wsparcia dla rozwoju edukacji kulturowej. Spotkajmy się w Nowym Targu! Połączmy siły!

Udział w forum i warsztatach jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja rozpoczyna się 25 października 2017 o godz. 10.00, kończy się 13 listopada 2017 o godz. 12.00 lub w chwili wyczerpania limitu miejsc.

Zarezerwuj miejsce!

Forum objęte jest patronatem Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Szczegółowe informacje: http://synapsy.malopolska.pl/forum/

SYNAPSY – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

15.11.2017, godz. 10.00–16.30
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu