Synapsy – bezpłatne warsztaty „Myślenie projektowe” dla animatorów i nauczycieli

Na przełomie lutego i marca w ramach projektu SYNAPSY w dziesięciu miejscowościach w Małopolsce odbyły się spotkania informacyjno-diagnostyczne. Ich uczestnicy zgłaszali Małopolskiemu Instytutowi Kultury w Krakowie rozmaite potrzeby szkoleniowe. W odpowiedzi na nie MIK proponuje Państwu warsztaty „Myślenie projektowe (tworzenie i pisanie projektów), które poprowadzi Jacek Gądecki. Warsztaty już 26 września (wtorek) w godz.9.00-17.00. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Warsztaty są bezpłatne, przewidziano przerwy i poczęstunek dla uczestników. Warsztaty w ramach projektu SYNAPSY – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Jacek Gądecki: socjolog i antropolog społeczny, wykładowca Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Założyciel i lider młodzieżowych i parasolowych organizacji pozarządowych w Toruniu (Stowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych MOTYKA, Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK). Uczy podstaw ewaluacji studentów Wydziału Humanistycznego AGH. Trener Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy projektowej i warsztatowej z młodzieżą̨. Opracowuje projekty młodzieżowe, przeprowadza warsztaty i szkolenia, prowadzi projekty regrantingowe, w tym dla grup młodzieżowych (Inicjuj z FIO, Make a Connection).