"POMOC DOMOWA" - spektakl komediowy Teatru Bagatela

"Pomoc domowa" (La bonne Anna) - spektakl komediowy Teatru Bagatela w wyśmienitej obsadzie! Serdecznie zapraszamy do MOK NOWY TARG 19.11.2017 godz. 18.00

"POMOC DOMOWA" - spektakl komediowy Teatru Bagatela to kontynuacja brawurowego "Boeinga, boeinga – Odlotowych narzeczonych" w przezabawnym tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty. Dla rezolutnej pokojówki Nadii nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek. W spektaklu publiczność odnajdzie wszystkie chwyty klasycznej farsy.

La bonne Anna (zaprezentowana polskiej widowni jako Perła w 1971) jest debiutem scenicznym Camolettiego z 1958 i artystyczną rozgrzewką przed wystawionym cztery lata później Boeingiem, boeingiem. Główna bohaterka, Nadia, tak wiele razy opowiada jednak o poprzednim pracodawcy: „ile ja z nim miałam nerwów, z nim i tymi jego babami!”, że miłośnicy Odlotowych narzeczonych z łatwością rozpoznają w nim Maksa. Obie sztuki stanowią odrębne całości i wciąż są wielkimi przebojami nie tylko francuskich scen.

SPRZEDAŻ BILETÓW:

RECEPCJA MOK NOWY TARG TEL.18/ 266 32 41 ORAZ IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEL.608 587 192 i www.kupbilecik.pl