Koncert Agnieszki Grochowicz „Inspiracje – Lata ‘30”

Serdecznie zapraszamy na koncert Agnieszki Grochowicz „Inspiracje – Lata ‘30” w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w dniu 8 czerwca (czwartek) o godz. 19.00. Bilety w cenie 15zł i 10zł (ulgowy). Koncert w ramach „Muzycznych Czwartków w Patio”, choć tu zagramy na scenie.

O koncercie:

"Inspiracje - Lata 30" to standardy polskiej muzyki rozrywkowej lat 30 ("Ta ostatnia niedziela", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Nikt tylko ty") w osobistych, współczesnych aranżacjach smooth-jazzowych. Znakomite teksty piosenek, które na stałe wpisały się nie tylko do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej ale i historii literatury.

O artystce:

Agnieszka Grochowicz - wokalistka, autorka tekstów współpracująca z czołówką kompozytorów piosenki (Konieczny, Zarycki, Kornecka, Derfel, Czyżykiewicz, Tabęcki). Uczestniczka prestiżowych imprez kulturalnych w Krakowie - .m.in Noc Jazzu, Noc Poezji. Współpracowała z Teatrem Loch Camelot i Piwnicą pod Baranami. Koncertuje na licznych scenach w całej Polsce (m.in Piwnica pod Baranami, Radio Kraków, toruński Dwór Artusa, Filharmonia Opolska, krakowski Teatr  im. J. Słowackiego Teatr Atelier im Osieckiej w Sopocie, Teatr Bagatela, Teatr Muzyczny w Toruniu i wiele, wiele innych). Wielokrotnie brała udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych. Laureatka licznych konkursów oraz Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Krakowa.