AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cold Gregories - KONCERT

 

Kolejny koncert w ramach "Muzycznych Czwartków w Patio" to spotkanie z rockową grupą Cold Gregories już 18 maja (oczywiście czwartek) o godz. 20.00. Tak wyjątkowo o 20.00 i będzie naprawdę rockowo. Bilety 10zł, ale zespół postanowił przekazać zebraną kwotę charytatywnie dla Kubusia Zawady.

 

Kubuś ma 3 latka choruje na laminopatie -jest to choroba, która dotyka przede wszystkim tkanki mięśniowe, uniemożliwiając prawidłowy rozwój dziecka. Walka o zdrowie i usprawnienie Kubusia wiąże się z zakupem wielu sprzętów medycznych oraz ortopedycznych. Aby mógł się prawidłowo rozwijać, potrzebuje przede wszystkim systematycznej rehabilitacji i zajęć rozwojowych. Apelujemy o pomoc, wystarczy niewielkie wsparcie ,a postępy mogą być znaczne dla jego rozwoju i życia !!

Zespół Cold Gregories uformował się w 2013 roku, i od tego czasu tworzy w niezmienionym składzie. Początkowo każdy z członków zespołu grał na gitarze jako instrumencie nominalnym, jednak z biegiem czasu konieczne było włączenie do twórczości innych instrumentów, więc zespół zaczął się spotykać ze zwiększoną częstotliwością, aby doszlifować techniki gry, i poszerzyć zasób utworów.

Cold Gregories tworzy i prezentuje słuchaczom autorskie utwory z gatunku szeroko pojętego rocka, aczkolwiek w repertuarze zdarzają się także covery znanych w mniejszym lub większym stopniu utworów. Przez długi czas repertuar można było usłyszeć jedynie na próbach zespołu, jednak końcem roku 2016 Cold Gregories rozpoczęli swoją przygodę z publicznością grając kameralne koncerty.