AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muzyczne Czwartki w Patio powracają!

 

 

Powracamy z muzycznym projektem "Muzycznych Czwartków w Patio". Na początek już 4 maja (oczywiście czwartek) o 19.00 zapraszamy do MOK na występ Wowy z Charkowa. Bilet 10zł. Wystąpi przed Państwem duet akustyczny: Wowa (wokal, gitara) oraz Wołodia (mandolina, wokal) z piosenkami z płyty "Złoty ząb".

 

 

Wowa z Charkowa to słowiańska energia, okraszona rosyjską nutą i charyzmatycznym wokalem lidera – Wowy. W swoim dorobku zespół ma ponad 400 koncertów, m.in. obok zespołów: Kult, Lady Pank, Enej, Gipsy King, ponadto koncerty wieczoru i nagrody na festiwalach międzynarodowych, muzykę do filmów OFFowych oraz utwór do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka (reż. Mała Moskwa, Anna German, 80 milionów).

W projekcie akustycznym stawiamy na rozrywkę z przekazem i kontakt z publicznością, przy akompaniamencie gitar i mandoliny. W repertuarze zespołu, oprócz piosenek autorskich, znajdują się utwory scenicznych autorytetów, takich jak Wysocki czy Okudżawa, nie zabraknie również nut znanych z wykonań grupy Leningrad, 5'nizzy oraz kryminalnego romansu z Odessy.

Wowa z Charkowa akustycznie, to koncert bliski każdej słowiańskiej duszy, łączący bardziej niż polityka i naftociągi…

Więcej:

http://www.wowazcharkowa.dl.pl

https://pl-pl.facebook.com/WOWAzCharkowaBAND/