670 – lecie lokacji miasta Nowy Targ. Nowotarskie postacie historyczne

There are no translations available.

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zaprasza do udziału w regionalnym konkursie plastycznym pt. „670 – lecie lokacji miasta Nowy Targ. Nowotarskie postacie historyczne” dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej - portretu postaci historycznych związanych z Nowym Targiem. Laureaci konkursu otrzymają zaproszenie na specjalne warsztaty tworzenia lalek teatralnych (w miesiącu maju), które zostaną zaprezentowane podczas parady XVI Jarmarku Podhalańskiego. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas XVI Jarmarku Podhalańskiego. Prace na konkurs można przesyłać do 15 kwietnia 2016 roku.

Informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu: www.mok.nowytarg.pl