II Podhalańskie Targi Edukacji w Nowym Targu

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki kierunek kształcenia wybrać, przyjdź na II Podhalańskie Targi Edukacji w Nowym Targu. Będziesz miał okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych- prywatnych jak i publicznych, szkół policealnych, szkół zawodowych oraz liceów ogólnokształcących i profilowanych z całej Małopolski i województw ościennych.

Jest to już druga edycja targów organizowanych przez firmę Bimage.pl z Olkusza w Nowym Targu, ale nie jedyna, ponieważ agencja Bimage.pl organizowała już kilkanaście edycji podobnych targów edukacyjnych na Śląsku i w Małopolsce. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces. Jak napisał Tygodnik Podhalański, targi odwiedziły tłumy młodych ludzi. Mogli oni skorzystać nie tylko z możliwości zapoznania się z bogatym materiałem informacyjnym, który miał na celu pomóc w odnalezieniu pomysłu na siebie, ale także z wielu atrakcji zorganizowanych przez wystawców, m.in.: Zabiegi kosmetyczne oraz relaksacyjne, pokazy makijażu,pokazy walk i samoobrony, a także słodycze i wypieki własnej produkcji.

Podczas tegorocznych targów, każda odwiedzająca nas klasa będzie miała możliwość zrobienia zdjęcia grupowego oraz otrzymania odbitek o wymiarach 15x23 cm dla każdego ucznia i nauczyciela.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 9 kwietnia (czwartek) 2015 do Miejskiego Ośrodka Kultury, Al. Tysiąclecia 37, godz. 9:00-15:00.

Organizatorem targów jest firma Bimage.pl z Olkusza, która zajmuje się reklamą, filmem, fotografią, eventami oraz tworzeniem stron www.

Zapraszam do udziału

Daniel Musioł