There are no translations available.

Pokaż:
data   tytuł organizator miejsce
15.07.201619:00Pokaz filmu w ramach Nowotarskich Spotkań Miłośników Filmu „Milczenie Owiec”
Europa da się lubić…z Griswoldami (95 minut)
wstęp wolny
MOKSala widowiskowa
2.07.201615:00Wernisaż wystawy pokonkursowej 36 Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda "Krajobraz Górski"
MOKSala widowiskowa
1.07.201619:00Pokaz filmu w ramach Nowotarskich Spotkań Miłośników Filmu „Milczenie Owiec”
Wujaszek Wania vs Wujek Sam…w szpiegowskim stylu (116 minut)
wstęp wolny
Wakacje w Mieście – zaprasza Burmistrz Nowego Targu
Cykl warsztatów, zajęć, pokazów filmów i innych atrakcji dla dzieci i młodzieży (szczegółowy program na osobnych plakatach)
Wstęp wolny (kilka wyjątków)
MOK, UM
8:00-
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Wystawa pokonkursowa 36 Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda "Krajobraz Górski", wstęp wolny
MOKHol główny
8:00-
w pon.

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego
Wystawy stałe: wystawa rzemiosła cechowego i drukarstwa pt. „Nowy Targ z przełomu XIX/XX w., miasto którego, już nie ma”, wystawa papieska pt. „Jan Paweł II – miasto Nowy Targ, przeszłość i obecność”.
Wystawa czasowa: „50 lat Muzeum Podhalańskiego im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu”, prezentująca historię placówki oraz najcenniejsze eksponaty z kolekcji muzealnych.
Bilet normalny 4zł, ulgowy 2,50zł
Dodatkowo:
Plenerowe warsztaty ceramiczne: 27-28 lipca oraz 25 sierpnia, wstęp wolny
Moja pierwsza wizyta w muzeum - lekcja muzealna i warsztaty towarzyszące wystawie z okazji jubileuszu 50-lecia Muzeum Podhalańskiego (warsztaty dla grup po wcześniejszym uzgodnieniu)
MOK, MPRatusz, Rynek 1

Imprezy w Nowym Targu

lipca
Pn.-pt
Sob.
CZTERECH FOTOGRAFIKÓW ZE SŁOWACJI
Zdeno Jurík, Vladimír Škuta ml. ,Jaroslav Janovčík, Vladimír Vlček. Wystawa towarzysząca XXXVI Międzynarodowemu Konkursowi Fotograficznemu im. Jana Sunderlanda „Krajobraz Górski”.
wernisaż – 02.07 – godz. 18.00
Wstęp: na wernisaż wstęp wolny
W trakcie trwania wystawy: bilet 2 zł , ulgowy 1 zł
Galeria Sztuki BWA JATKI oddział MCK SOKÓŁ w Nowym SączuGaleria Sztuki BWA JATKI ul. Kościuszki 4