Siema! "Przedmioty" na WOŚP

Siema!

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje zbiórkę „przedmiotów” na rzecz 23 Finału WOŚP w dniu 11 stycznia (niedziela) 2015 roku.Słowo „przedmiot” jest umowne, bo mogą to być także pomysły na zwiedzenie jakiegoś miejsca, na przejażdżkę czy przelot, na honorowe objęcie jakiejś funkcji, czy jakąś formę wypoczynku. Zatem liczymy na państwa pomysłowość, ale przydać może się dosłownie wszystko: powyższe „przedmioty”, sportowe gadżety, drobna biżuteria, własne wyroby, fotografie czy obrazy. Oryginalność mile widziana!

Kwoty uzyskane podczas Finału ze sprzedaży swoich przedmiotów właściciele przekażą na rzecz Fundacji WOŚP. Cel najbliższej zbiórki: “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Przedmioty, które zechcą państwo przeznaczyć na rzecz 23 Finału można przynosić (bądź zgłaszać w przypadku tych nietypowych) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu do środy 7 stycznia 2015 roku włącznie. Choć liczymy na wcześniejsze zgłaszanie, bowiem wówczas będzie łatwiej „zareklamować” licytacyjne „przedmioty”.

Sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury w nowym Targu
Al. Tysiąclecia 37