Mikołajkowe spotkania z bajką- Bajka kuchenna

6 grudnia (sobota) o godz.16.30 zapraszamy dzieci i dorosłych na spotkanie z Mikołajem w ramach "Mikołajkowych spotkań z bajką". Od początku października trwają w naszym Ośrodku próby do spektaklu Bajki kuchennej. Fascynujące dzieje Kuchennego Królestwa zainteresują najwybredniejszych kronikarzy, w role bohaterów przedstawienia wcielili się znani mieszkańcy Podhala a całość reżyseruje Marcin Kobierski ,aktor Teatru Bagatela, instruktor zajęć teatralnych. Poniżej kilka ujęć z prób, na całość zapraszamy rodziny, w tym dniu będzie można za pośrednictwem "naszego" Mikołaja wręczyć dzieciom prezenty/po spektaklu/. A spektakl ma jak zwykle swój cel! Zakupione /po 15zł/ i przekazane paczki dostarczymy do nowotarskich szkół dla dzieci z rodzin potrzebujących. Serdecznie polecamy!