AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Historia zaginionego papierka” – spektakl dla dzieci 19.01.2010 godz. 10.30

Zapraszamy dzieci i rodziców w dniu 19 stycznia (WTOREK) o godz. 10.30 do sali widowiskowej MOK na spektakl „Historia zaginionego papierka” - WSTĘP WOLNY.

"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rwącymi i wielkimi rzekami.... jest królestwo w którym wszyscy żyją długo i szczęśliwie"…
…Niestety nie jest to początek naszej bajki.

Trójka naszych bohaterów mieszka w mieście - przynajmniej od pewnego czasu. Jednak nie da się powiedzieć, że będą żyć długo i szczęśliwie. Miasto zbliża się bowiem ku wielkiej zagładzie. Jest tu ciemno, ponieważ zamiast powietrza, mieszkańców otaczają spaliny z rur wydechowych samochodów i kominów. Ludzie chodzą smutni, rozdrażnieni i zdenerwowani. Każdy z nich się gdzieś spieszy do pracy, szkoły, na spotkanie. Każdy z nich „biega za pieniędzmi”. W tym niemiłym miejscu trójka przyjaciół - popularnie nazywanych Śmietkami, próbuje odnaleźć tajemnicze zaklęcie, które może ocalić miasto i bezmyślnych ludzi - poszukują zaginionego skryptu - Papierka, na którym pradawny ojciec świat i matka ziemia napisali 10 ponadczasowych zasad - jak dbać o swoje otoczenie. Tylko wykonując tych dziesięć czynności w kolejności podanej przez arcywielkich można obudzić ludzi z ich letargu i zmobilizować do działania. Czy uda się odnaleźć skrypt? Czy nasi bohaterowie poradzą sobie z piętrzącymi się na każdym kroku problemami? Czy ich przyjaźń przetrwa próbę?