Program i osiągnięcia

23 stycznia 2013

W ramach akcji „Zima w mieście” organizowanej podczas Ferii zimowych Miejski Ośrodek Kultury organizował koncert muzyczny  „MOK Session”  dla zespołów działających przy MOK. W trakcie koncertu przeprowadzono konkurs dla zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury.Do konkursu zgłosiły się trzy zespoły, które na przesłuchania miały przygotować  jeden cover oraz dwie własne kompozycje. Pozostałe  trzy zespoły zagrały dla młodzieży poza konkursem.Jury w składzie: Konrad Basiuk oraz Tomasz Basiuk – Absolwenci Śląskiej Akademii Muzycznej – wydział Jazzu przyznało:
I miejsce  zespołowi THE STRUGGLE
II miejsce nie przyznano