Szanowni Państwo,

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje już po raz dziewiąty w naszym regionie Nowotarski Dzień Wolontariusza w dniach 3 i 4 grudnia (czwartek i piątek) 2015 w ramach którego organizujemy:

Plebiscyt ”Aktywny 2015” główny punkt obchodów, ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, szkoły, osoby prywatne, jak i samych wolontariuszy do zgłaszania kandydatur wolontariuszy z terenu miasta Nowy Targ i powiatu nowotarskiego (osób indywidualnych bądź grup wolontariuszy).
UWAGA: przygotujemy krótkie filmy prezentujące finalistów plebiscytu oraz przeprowadzimy akcję promującą finalistów w mediach.

Konkurs ”Nowotarski Dobroczyńca 2015” - czekamy na zgłoszenia kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Ma on charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Ten konkurs ma wciąż duży potencjał do wykorzystania. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to jest to naprawdę wyjątkowa okazja do podziękowania Waszym darczyńcom.

Wolontariacka Gra Miejska 2015 - przygotowana dla 4-osobowych drużyn uczniowskich ze szkół średnich oraz gimnazjów. Na trasie poznacie organizacje pozarządowe i nie tylko. Czas przejścia trasy to ok. 2 godziny, a gra odbędzie się na terenie centrum Nowego Targu.

Prosimy o wypełnienie odpowiednich rubryk załączonego arkuszu i przesłanie/dostarczenie na adres:

• pocztowy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
  • lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Bądźcie z nami! Pochwalmy się wolontariatem!

Termin dostarczenia wypełnionego arkusza mija 30 października (piątek) 2015. Prosimy o terminowość.

UWAGA: Wersja elektroniczna arkusza zgłoszeniowego oraz regulaminów jest dostępna na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu www.mok.nowytarg.pl w zakładce Działalność - Nowotarski Dzień Wolontariusza – pliki do pobrania.