AcyMailing Module

Banner
Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Banner
Banner
Banner
Banner

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Wstęp

There are no translations available.

Szanowni Państwo,

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje już po raz dziewiąty w naszym regionie Nowotarski Dzień Wolontariusza w dniach 3 i 4 grudnia (czwartek i piątek) 2015 w ramach którego organizujemy:

Plebiscyt ”Aktywny 2015” główny punkt obchodów, ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, szkoły, osoby prywatne, jak i samych wolontariuszy do zgłaszania kandydatur wolontariuszy z terenu miasta Nowy Targ i powiatu nowotarskiego (osób indywidualnych bądź grup wolontariuszy).
UWAGA: przygotujemy krótkie filmy prezentujące finalistów plebiscytu oraz przeprowadzimy akcję promującą finalistów w mediach.

Konkurs ”Nowotarski Dobroczyńca 2015” - czekamy na zgłoszenia kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Ma on charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Ten konkurs ma wciąż duży potencjał do wykorzystania. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to jest to naprawdę wyjątkowa okazja do podziękowania Waszym darczyńcom.

Wolontariacka Gra Miejska 2015 - przygotowana dla 4-osobowych drużyn uczniowskich ze szkół średnich oraz gimnazjów. Na trasie poznacie organizacje pozarządowe i nie tylko. Czas przejścia trasy to ok. 2 godziny, a gra odbędzie się na terenie centrum Nowego Targu.

Prosimy o wypełnienie odpowiednich rubryk załączonego arkuszu i przesłanie/dostarczenie na adres:

  • pocztowy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
  • e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Bądźcie z nami! Pochwalmy się wolontariatem!

Termin dostarczenia wypełnionego arkusza mija 30 października (piątek) 2015. Prosimy o terminowość.

UWAGA: Wersja elektroniczna arkusza zgłoszeniowego oraz regulaminów jest dostępna na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu www.mok.nowytarg.pl w zakładce Działalność - Nowotarski Dzień Wolontariusza – pliki do pobrania.