Idea

There are no translations available.

Konkurs Promesa MOK to szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw. Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 6 osób z terenu Nowego Targu w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.

Aby zgłosić inicjatywę należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2).  Natępnie je wypełnić i dostarczyć do MOK Nowy Targ wraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Organizatorem Konkursu „Promesa MOK 2.0” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.