AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Idea

There are no translations available.

W sezonie 2013/2014 i 2014/2015 Studio Animacji Poklatkowej „Barrany” nie wystartowało.

Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” to studio w prawdzie nowe, ale już z tradycją. Nowe a z tradycją? Tak, bowiem „Barrrany” oparte są na stałych, cotygodniowych zajęciach (nowa forma działania), a wcześniej przeprowadzaliśmy intensywne, jednorazowe warsztaty (tradycyjne zajęcia ferie i wakacje).  Instruktorzy „Barrranów” to Marta i Cezary Skroccy, doświadczeni animatorzy z „Hurra! Studio”.

Marta Skrocka: reżyser filmów animowanych, projektant  graficzny, społecznik.  Od 2005 roku prowadzi warsztaty animacji poklatkowej, m.in. w Krakowie, Nowym Targu, Zakopanem i Rabce, a także na festiwalach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Absolwentka Wydziału  Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, za film dyplomowy Wiek kamienia (2007) uhonorowana została nagrodą Specjalnego Złotego Jabberwocky na XV Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima w Krakowie w  2008 roku.

Cezary Skrocki: aktor, animator lalkowy, ngowiec. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Akademii Teatralnej w Warszawie Oddział w Białymstoku. Aktor Teatru Lalek w Rabce, organizator Festiwalu Animacji Teatralnej i Filmowej w Rabce. Od 2005 r. członek zarządu Stowarzyszenia Lokomotywa.