Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Spektakl teatralny dla dzieci „C jak Cyrk”

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

W dniu 20 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "C jak Cyrk" w wykonaniu teatru „Chrząszcz w trzcinie”. Spektakl w ramach cyklu „Teatr za 5zł” zatem bilety tylko 5zł. Uwaga: ilość miejsc ograniczone – zapisy: tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Więcej...

 

Wariacje Tischnerowskie w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU

Autor: Gabriel Wolski /

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU. Wystapią dla Państwa : Jerzy Trela, Krzysztof Pluskota, Andrzej Róg, Marcin Zacharzewski, Beata Schimscheiner, Monika Kępka. Scenariusz i reżyseria: Artur WIĘCEK „Baron”. 24.06.2018 (niedziela) godz.: 13:00, scena MOK w Nowym Targu

Bilety do nabycia w GOK Łopuszna oraz MOK Nowy Targ / cena: 60 zł

 

Cyrkowy Dzień Dziecka

Autor: Administrator /

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Miejski Dzień Dziecka w dniu 2 czerwca (sobota) do Parku Miejskiego (ul. Parkowa). W tym roku będzie to Cyrkowy Dzień Dziecka zatem nie zabraknie klimatycznych atrakcji: magik z jego iluzjonistycznymi występami i żywym kontaktem z widzami; weseli Siłacz i Krasonludek, którzy poprzeciągają linę, posiłują się na rękę i pobawią wszystkich gości w starym stylu; szczudlarze, którzy będą wchodzić w interakcję, rozdawać baloniki i zabawiać publiczność; Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele; cyrkowi nauczyciele, którzy nauczą chętnych nowych umiejętności jak żonglerka, jazda na monocyklu, chodzenie po linie czy na szczudłach. Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej.

Więcej...

 

Czerwcowa Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

Przegląd szczególnie polecanych wydarzeń kulturalnych rozpoczynamy Cyrkowym Dniem Dziecka, który już 2 czerwca (sobota) w godz.11.00-18.00 w Parku Miejskim (ul. Parkowa). Będą dla was: magik, weseli Siłacz i Krasonludek, szczudlarze, Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele, a także cyrkowi nauczyciele.Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej. Dodatkowo na scenie bogaty program występów tanecznych, muzycznych i nie tylko, a na terenie imprezy dmuchańce, park linowy, tyrolka, strzelnica, stoiska plastyczne dla najmłodszych, konkurs edukacyjno-historyczny i liczne zabawy. Atrakcje bezpłatne.

 

Więcej...

 

18. Jarmark Podhalański - zgłoszenia

Autor: Gabriel Wolski /

 

Udostępniamy dla Państwa zgłoszenia dla Twórców Rękodzieła i Handlowców na 18-ty Jarmark Podhalański, który odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia

Zgłoszenie - Twórcy Rękodzieła
Regulamin - Twórcy Rękodzieła
Zgłoszenie - Handlowcy

 

18. Jarmark Podhalański - rozpoznanie rynku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Udostępniamy dla Państwa pisemne rozpoznanie rynku. Zapraszamy do składania ofert. Formularze do pobrania poniżej.

>>  SCENA i OŚWIETLENIE
>>  NAGŁOŚNIENIE
>>  TELEBIMY

 

42. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Autor: Gabriel Wolski /

Wszystkich Państwa, którzy malują, rysują, rzeźbią, haftują, fotografują, a przy tym nie posiadają formalnego wyższego wykształcenia platycznego, zapraszamy do udziału w 42. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Tegoroczny temat Konkursu brzmi "Polskie kwiaty"


Więcej...

 

"Sto na Sto - ku chwale Ojczyzny"

Autor: Administrator /

Zapraszamy serdecznie 16 czerwca 2018 roku (sobota) do Parku Miejskiego w Nowym Targu na plenerowy turniej szachowy "Sto na Sto - ku chwale Ojczyzny" zorganizowany z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Rejestracja zawodników rozpocznie się od godziny 9.00, natomiast zawody startują o godzinie 10.00.

 

 

 

Z Biało-czerwoną przez Wieki

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na  koncert pieśni patriotycznych pt. Z Biało-czerwoną przez Wieki” na nowotarskim Rynku, 27 maja 2018 od godz. 14.00-19.00


Więcej...

 

XX edycja konkursu "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy"

Autor: Administrator /

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XX edycji konkursu: "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy". Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Więcej...

 

Strona 10 z 212