Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Magda i Bogusław Ćwiertnia wystąpią w Altanie

Autor: Administrator /

 

 

Kolejny koncert w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu już w najbliższą niedzielę 22 lipca o godz.17.00. Zagra dla Państwa Magda i Bogusław Ćwiertnia. Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

Nadchodzi Oscypkon

Autor: Administrator /

Po kilku leniej przerwie swoje święto w Nowym Targu będą mieli fani fantastyki. Grupa Gry terenowe zaprasza 28 lipca (sobota) w godz. 10.00 - 18.00 do nowotarskiego MOKu (al. Tysiąclecia 37) na Oscypkon, czyli nowotarski konwent fantastyki w nieco nowej odsłonie. Nie zabraknie games roomu, turniejów gier, czy wieczornego LARPa. Będzie sporo konkursów i atmosfery dla prawdziwych geeków szeroko pojętej fantastyki. Wstęp wolny.

 

XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Nadciąga XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku, będącego największym tego typu wydarzeniem w regionie. Po raz kolejny festiwal odbędzie się również w  Nowym Targu! Tegoroczna impreza jest organizowana pod hasłem „Made in Małopolska”. Oznacza to, że festiwalowe stoiska będą kusić regionalnymi przysmakami, tradycyjnymi wędlinami, serami oraz domowymi specjałami.

 

Więcej...

 

Wowa z Charkowa zagra w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

 

Kolejny koncert w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu już w najbliższą niedzielę 15 lipca o godz.17.00. Zagra dla Państwa Wowa z Charkowa. Wstęp wolny. Zespół ten to słowiańska energia, okraszona rosyjską nutą i charyzmatycznym wokalem lidera – Wowy.

 

Więcej...

 

Lista Twórców na 18 Jarmark Podhalański

Autor: Gabriel Wolski /

Znamy już listę Twórców i Rękodzielników, którzy pojawią się na 18. Jarmarku Podhalańskim. Z racji zaangażowania w imprezę Urzędu Marszałkowskiego, który będzie promował na płycie Rynku zdrowy, rowerowy styl życia, część stoisk Twórców i Handlowców zostanie przeniesiona na ul. Szkolną i Kościelną, oraz na Pl. Słowackiego, do Strefy Dziecięcej. Na Rynku znajdzie się 45 stanowisk ze sztuką i rękodziełem, na których będzie można nabyć dzieła wieloletnich uczestników Jarmarku. Conajmniej dziesięciu Twórców zaprezentuje swoje wyroby na Pl. Słowackiego, gdzie również codziennie popołudniu (w godz. 14-16 i 17-19) będą się odbywały pokazy tradycyjnych technik rzemieślniczych. Choć termin zgłoszeń już minął, ewentualnych dalszych Chętnych możemy zaprosić z własnymi namiotami właśnie na Pl. Słowackiego. Kartę zgłoszenia i Regulamin można pobrać pod adresem http://www.jarmarkpodhalanski.nowytarg.pl/wystawcy.html
Czekamy na Państwa od rana 17 sierpnia!
organizator - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu"

Więcej...

 

Muzyczne Niedziele w Altanie 2018

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Muzycznych Niedziel w Altanie, czyli cyklu koncertów w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu, zawsze o godz.17.00, zawsze ze wstępem wolnym. W tym roku spotkamy się siedem razy 1, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 26 sierpnia (w pozostałe dwie niedziele spotykamy się najpierw na 8 lipca Pikniku Lotniczym, a później 19 sierpnia na Jarmarku Podhalańskim).

 

Więcej...

 

KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

Autor: Gabriel Wolski /

 

Wyniki 38. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

 

Więcej...

 

KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej 38. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018. 30 czerwca 2018 r. o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Przed wernisażem o godzinie 13.oo w Galerii "Jatki" odbędzie się wystawa indywidualna Przemysława Kruka

 

Wakacje w Mieście 2018

Autor: Administrator /

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów, zajęć, pokazów filmowych i nie tylko w ramach "Wakacji w Mieście 2018" w terminie 27 czerwca - 31 sierpnia w nowotarskim MOK-u. Zapisy: tel. 18 2662132, e-maile: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wstęp wolny (2 wyjątki). Uwaga: zapisy - ilość miejsc ograniczona

 

 

 

Więcej...

 

Miejskie Przywitanie Lata

Autor: Gabriel Wolski /

 

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu już po raz czwarty mają przyjemność zaprosić na Miejskie Przywitanie Lata, które odbędzie się na nowotarskim Rynku dokładnie w dniu zakończenia roku szkolnego - w piątek 22 czerwca 2018, a przyświecać mu będzie – jak większości wydarzeń jubileuszowego roku – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Więcej...

 

Strona 10 z 213